Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig várjak rá, jelentkezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak rá, jelentkezni fog vagy én jelentkezek?

Figyelt kérdés
Van egy "barátom" 35éves én 28 vagyok,de ez csak ilyen szexuális kapcsolat köztünk,de lehetett volna több is de én nagyon rámásztam és ő ezt nem szereti igy mostanában nem keresi a társaságomat viszont szexuálisan nagyon vonzodik hozzám és bejövök neki,de azt szeretné ha megváltoznék,nem másznék rá és hagynám kialakulni a dolgokat (ezt még régebben mondta) és hát mostmár tényleg elkezdtem nem keresni őt,kb 1 hónapja nem jelentkeztem felé és ő se felém,de ugy érzem ő nem hiszi el még hogy én tényleg megprobálok lazább lenni,mivel sokszor probáltam már de nem tudtam,de most tényleg nem fogok jelentkezni igy várom ő jelentkezzen csak nem tudom meddig várjak,és hogy tényleg várjake mert ő mindemelett egy csendes srác és képes magában elhatározni azt hogy én haragszom rá és ezért nem jelentkezek mégha nincs is okom haragudni ő képes be beszélni magának (volt már rá példa)szóval nem tudom mit csináljak ,meddig várjak,nagyon szeretem őt.
2010. márc. 13. 21:04
 1/7 anonim válasza:
ha elfogadsz egy tanácsot, én azt javaslom, h keresd meg mondjuk levélben v smsben, és írd meg neki, h a te részedről minden oké, és ha úgy gondolja, hogy lehetne belőle vmi, akkor hívjon, addig te nem fogod többször keresni. így nem fogja azt mondani, h nyomulsz, de tudni fogja, h nem haragszol rá, és ha tényleg akar vmit, akkor idővel jelezni fog:)
2010. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Tudom ,hogy nem lenne szabad kérdeznem, de megtennél annyit ,hogy leírnád a keresztneved és utánna a lakhelyed kezdőbetűjét?

ui: nem 35 vagyok, ha erre gondolsz.

2010. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első válaszoló köszi a választ:)

második válaszoló mért kérdezel ilyet tőlem? de nem titok a nevem Anita és Győr.

2010. márc. 13. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, de valamit lépned kell, mert 1 hónapig ha nem keres ő, akkor valószínűleg valami más van a háttérben. Legalább egy sms-t írj neki, és kérdezd meg tőle, hogy miújság van vele, mert ha arra nem válaszol, akkor legalább tudod, hogy már nem akar tőled semmit, mert úgy érezte megfojtod a szereteteddel. 27L
2010. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A második válaszoló-kérdező vagyok.

Csak azért kérdeztem meg, mert a kérdésed alapján nagyon ismerős voltál.

De nem az vagy ,akire gondoltam.

Egyetértek a két hölgy hozzászólásával, szerintem ezzel nem veszíthetsz semmit, ha jelzed feléje, hogy mit érzel.


Sok Sikert Kívánok Neked, remélem megoldódig a kettőtök dolga. :)


F/24

2010. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igy már értem,bevallom már azt hittem te vagy a pasi:D
2010. márc. 14. 17:07
 7/7 A kérdező kommentje:
09:31-es és mit tegyek ha már azt hiszi hogy megfojtottam a szeretetemmel?:(hogyan bizonyítsam be neki hogy meg sikerül változnom?:(
2010. márc. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!