Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, melyik módszerr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, melyik módszerrel lehet a nőket jobban elvarázsolni?

Figyelt kérdés

Dióhéjban:


Melyik a jobb: Egy gyertyafényes vacsorára vinni a csajt egy drága étterembe, vagy otthon főzni neki valamit?


Kicsit konkrétabban:


Én úgy gondolom, - és itt most elnézést a romantikus lelkű emberektől - ez a gyertyafényes vacsora finoman fogalmazva olyan ódivatú, és még drága is. Azt vettem észre, hogyha egy férfi tud főzni valamit, az a nőknek jobban imponál, még a filmekben is így van. Nekem is mondták már, amikor meg volt beszélve egy csajjal, hogy fel fog jönni hozzám, hogy örülne neki, ha kész ennivalóval várnám.


És mi tagadás, amikor főztem, akkor a lány is jól érezte magát, meg nekem is jobb volt az egész szitu, valahogy jobban magaménak éreztem az egész pillanatot. Zsedényi Csaba is azt írja a "Kulcs a nőkhöz" című könyvében, hogy az vonzó a nőknél, ha egy férfi tud főzni. Szóval én a főzés mellett teszem le a voksomat.


Ti hogy látjátok ezt?



2015. szept. 21. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én imádom, ha egy pasi tud főzni. :)))

De nem szívesen mennék még fel az ismerkedés elején, mert nem akarnék rögtön szexet, és hát biztos nehéz lenne megállni. :D

2015. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!