Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha pasit koptatnak "tisztesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pasit koptatnak "tisztességtelen" módszerrel ("majd beszélünk róla", de aztán többet nem ir) akkor miért mindig a pasi a hülye hogy nem veszi a jeleket?

Figyelt kérdés
Most nem arról a pasikról beszélek, akiket egyértelműen visszautasitanak, hanem akiket ilyen "jó volt veled" "most nem érek rá, de majd beszélünk róla" de többet nem kereslek-módszerrel koptatnak?
2011. febr. 28. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne gondold, hogy csak a nők csinálnak ilyet...

Egyébként én is jártam már így, és én is hülyének érzem magam, vagy inkább naivnak, hogy hittem neki, és nem mondtam le róla már az elején.

2011. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:
ha még 3x kiírod, attól nem fognak kevesebben lekoptatni :)
2011. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
általánosságban nem lehet megkérdezni...?
2011. febr. 28. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Van, hogy a pasi a hülye, mert látnia kellett volna magától is. Van, hogy a csaj igazán sz_mét. Ez van :) De nem értem, minek foglalkozol ezzel? Lépj tovább, kész :)

Én lány vagyok, és volt, akinek több hónapon át igen erősen adtam a jeleket, hogy hagyjon békén, aztán még én voltam a r...nc, amiért egyszer úgy felhúzott, hogy üvöltve küldtem el. Addig bírtam cérnával, türelmesen magyarázgattam neki, hogy bocsi, ez így nem oké, de mivel nem voltam bunkó, stb., nem törődött vele, azt hitte, csak húzogatni akarom, mert olyan jól esik, hogy meg kell küzdenie értem. Ez egy példa. Ha te is ilyen "romantikus" alkat vagy, akkor ott a hiba, hogy kicsit lecsúszol a pillanatról, amikor adja a jelzéseket. Legtöbbször tudatalatt, szándékán kívül közvetít ilyen jeleket a lány, ezekből is lehet olvasni. Csak nehogy ezentúl paranoiás legyél :D

Mi benned a probléma, hogy ezt kapod? Vajon mi? Ezen gondolkoztál már? Ha jellemző a magánéletedre, hogy így lépnek le a nők, akkor van változtatnivaló a kiállásodban, viselkedésedben, és hozzáállásodban is.

2011. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!