Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok tonnányi levelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok tonnányi levelet kapnak társkeresőn, miért van rengeteg hónapokig / egy évig fennt?

Figyelt kérdés
rengeteg olyat latok, aki több oldalon is fenntvan, hónapok óta. Nem arról volt szó, hogy tonnányi levelet kapnak, és tudnak válogatni?
2015. szept. 25. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

90%-ok kamu, nagy részüket maga az oldal üzemeltetői regisztrálják be a profit miatt...

nem rég volt egy ilyen lebukás nem hallottál róla?


22F

2015. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is hónapokig fent voltam és napjában 5-10 levelet kaptam. Attól függ ki milyen célból van fent. Ha csak kapcsolat érdekel és mindegy a személy, akkor akár egy üzenet után össze lehet jönni. Nekem konkrétan komoly kapcsolat volt a célom, akivel közös jövőt is lehet építeni. Ezért tartott eddig, és ez nem azt jelenti, hogy ő bennük volt valami hiba, de ketten már nem passzoltunk volna egymáshoz.
2015. szept. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom azért vannak fent társkeresőn mert társat keresnek. Ha megtalálták volna időközben és komoly a dolog akkor nyilván leszedték volna magukat.
2015. szept. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Van aki nem szedi le magát, igaz be se lép.
2015. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Vagy olyan is van aki szórakozásból van csak fent, nem keres senkit de szívesen olvasgatja a neki írt üzeneteket.
2015. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Komoly kapcsolatot keres, de a legtöbb levél alkalmi kapcsolatott akar akkor bizony eltart jó ideig amig a megfelelö levél megérkezik ...

Vagy nem szimpatikus az adatlap kép szöveg ...vagy randi alatt derül ki h nem az akinek kiadta magát ...

2015. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
több százból nincs egy sem? :)
2015. szept. 25. 10:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Olyan, akivel mi passzolunk nem volt, csak sokára. Sok levél perverz vagy szexuális tartalmú volt. A nagy Ő-t megtalálni nem biztos, hogy könnyű pár százból. Aki ilyenben nem hisz és kiválaszt egy potenciálisan elfogadhatót, persze annak jó, de én nem vagyok megalkuvó típus. Sajnos ilyen vagyok. Vagy a nekem tökéletes, vagy semmilyen nem kell. Mellesleg a nekem tökéletes nem egy adonisz és nem is gazdag. :)
2015. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert annak a tonnányi levélnek 98%-a kuka. Helyből. Annyira érdektelen, semmitmondó, nulla...hogy még a levelezésig sem kap esélyt a pasik 98%-a. 26/nő
2015. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, amikor egy tonnányi "küldsz meztelen képet?" meg "dugunk?" mellett igazából 1-2 relatíve normális levél pottyan be, az sem biztos, hogy egyáltalán bejön, akkor annyira nincs ám miből válogatni.
2015. szept. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!