Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki a NEM ÁTLAG CSAJ kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a NEM ÁTLAG CSAJ kedves férfiak?

Figyelt kérdés
Külső es belső jellegzetességek ?
2015. szept. 27. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Akiből kevesebb van, mint akiből több.
2015. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Konkrétan mit takar ez?
2015. szept. 27. 22:39
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

a fitneszes csajok.

ők akármilyen ruhában bombázók.

2015. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
BLACKMAMBA NEVŰ FELHASZNÁLÓÓÓÓ !!!
2015. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 RRR ***** válasza:
57%
a normális:DD
2015. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Lelki sík: érzékeny legyen a rezdüléseimre, magyarul empatikus alkat legyen, akinek nem kell mindig megmagyaráznom az érzéseimet, elég olykor a non-verbális kommunikáció is ahhoz, hogy tudja, mi a pálya. Viszont lehessen megbeszélni is az érzéseket, gondolatokat. Ahogy a helyzet kívánja. Gyengéd legyen, szenvedélyes, kifinomult nő, aki tudja, hogy nő, nem játssza túl a szerepét, viszont felismeri azt, hogy olykor egy higgadt vitatkozással többre megyünk, mint a söpörjünk mindent a szőnyeg alá elvvel. Alkalmazkodó, fészekrakó típus (nem csak az én anyagi/lelki terheimre alapozza ezt, hanem megosztva).


Szellemi sík: komoly, mély beszélgetéseket, életkérdéseket, célokat, terveket is meglehessen vele vitatni. Érdekelje a miértek, ne érje be kapott válaszokkal. Kutasson, keressen az okok-okozatok után, ne másra kenje a dolgokat, hanem ismerje fel, ha maga is tud tenni valamit. Lehessen vele humorizálni, ne sértődjön be egy kisebb szarkazmuson sem, bár alapvetően nem jellemző a szarkazmus rám. Legyen kíváncsi természet, mert engem is sok minden érdekel. Tudjunk beszélgetni egy jó könyvről is néha, máskor együtt nevessünk a legidiótább helyzeteken is. Magyarul tartson valahová a kapcsolatunk szellemi szinten is.


Fizikai sík: spontán (nem csak szexben), játékos (nem csak szexben), szexuálisan túlfűtött, kezdeményező, kísérletező, kommunikatív az ágyban, visszajelzéseket ad, nyitott, szenvedélyes típus. Egészséges értelemben vett őrültségekre is nyitott legyen, amik persze közös megegyezés kérdése. Pl. ha én poénból meg akarom próbálni kisminkelni a nőt, meg kirúzsozni, körmeit kifesteni, ne savanyú képet vágjon, hanem legyen benne, nevessünk ilyeneken is hatalmasakat. :D Ez most csak egy példa. Vagy, ha akarja, poénból beöltözök a női ruháiba is otthon, hogy röhöghessen rajtam. stb. :D Szigorúan négyszemközt. Most extrém példákat hoztam.

Vagy vetkőzös póker, (vetkőzős) társas, vetkőzős ivás otthon stb. Játékos dolgokra vevő legyen. Nem kell, hogy pörögjön mindig, de legyen partner túrázásban, néha menjünk el bringázni, ping-pongozni stb. Tehát ne a telefonját nyomkodja egész nap. Legyen aktív.

2015. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

A "hivatalos" táblázat kinézet szerint:

[link]

2015. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6: hát ez tényleg nem átlag, nem is hiszem hogy ilyen létezik. Jól összeszedted, hülye aki lepontoz.
2015. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Mamba micsoda nő *-*
2015. szept. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Aki nem csak arról tud beszélni hogy kivel mi történt körülötte, mint valami két lábon járó facebook.
2015. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!