Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Autista srácként hol tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autista srácként hol tudok lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok

2015. szept. 28. 05:41
1 2
 1/12 BlackSword ***** válasza:
0%
Ezt így magadról állapítottad meg??? Vagy Mari néni a fűszeres mondta???
2015. szept. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Manapság már idézőjelbe írjuk a női nemet,tudhatnád-.-

Ezek már csak lények.

2015. szept. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
papirom van rola
2015. szept. 28. 07:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó hangos szórakozóhelyen.

Beszélni nem kell, úgy sem hallaná, a szemkontaktot meg gyakorolni kell, menni fog az csak koncentrálj. Tapasztalat.

2015. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem jarok ki othonrol sehova
2015. szept. 28. 08:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak például autista közösségek. Kérdés, hogy a spektrumon hol helyezkedsz el, mert ez eléggé meghatározza, hogy mennyire vagy képes és alkalmas párkapcsolatra. Tény, hogy picivel nehezebb dolgod van, mint az "átlagnak", de azért közel sem reménytelen, én sok olyan autit ismerek, akiknek van párkapcsolata
2015. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de én normális lánnyal szeretnék aki nem beteg.
2015. szept. 28. 11:39
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen hozzáállással sehol.
2015. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Bocsánat, milyen hozzáállással?! Ezért szívesen képen törölnélek, hidd el.


Első lépésben szét kell nézned magadon, s mindent meg kell tenned ahhoz, hogy legalább egy fokkal szociálisabb legyél. Meg lehet tanulni a társas élet szabályait és az érzelmek helyes alkalmazását. Nekem is sikerült, habár néha rossz eszközt veszek elő, s bizonytalanságot is mosollyal fejezek ki.

Másrészt. Miért akarsz feltétlen egészséges lányt? Itt az a lényeg, hogy elfogadjon, szeressen és te is szeresd őt. Vagy nem? Mert azt ezeken alapszik a párkapcsolatok nagy hányada. Ha barátnőt szeretnél, figyelembe véve a körülményeket - már megbocsájts - egyetlen feltételnek csak azt kell megnevezned, hogy akarjon veled lenni. Meg ahogy észrevettem, ez nem így működik: nekem 'az' kell!

Ismerkedned kell, s ha valakivel működik a kapcsolat, akkor utat kell engedni neki. Ha van kémia - meg kell jegyeznem, hogy tudat alatt mind a nőstény, mind a hím képes analizálni bizonyos szagminták alapján az adott egyed hormonháztartásának egyedi jeleit, s ha megvan az úgy nevezett szikra, akkor azért alakul ki függőség, mert a két résztvevő hormonháztartása elkezd szinkronizálódni egymással - szóval ha van kémia, akkor mindent bele!


El kell fogadnod, más vagy mint a többiek. Ezért neked más feladatokkal is kell megküzdened. Elsőnek szocializálódj, próbálj értelmesebb kritériumokat megadni, és utána beszélhetünk arról, hogy hol is ismerkedhetnél meg lányokkal. Az előbbi ügy érdekében más autisták felkeresését ajánlom.


Ha meg csak párzásra van szükséged, akkor csak a hitelkártyádat kell terhelned és le van a gond.

2015. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg több esélyed van azokkal akik hasonló gondokkal küzdenek mint Te!
2015. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!