Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek mit szólna a családja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mit szólna a családja, ha nem átlagos, hanem fekete, közel-keleti, távol-keleti vagy roma emberrel randizna, esetleg tervezne hosszú távra?

Figyelt kérdés
Nők ès férfiak válaszát is várom.
2015. szept. 28. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Randira semmit, hosszú távra nem örülnének neki.
2015. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Randiról nem tudnának, nem szoktam ilyesmikbe beavatni őket, csak ha már van valami konkrét is. Annak viszont nem örülnének.
2015. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem örülnének de kétlem, hogy közénk akarnának állni.De erre soha nem volt példa így igazából nem tudom.
2015. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Náluk ez nagy gond volt majdcsak kitagadták a páromat, én vagyok a roma N a párom magyar,már 11 éve élün együtt de még mindig nem fogadtak el,ha van olyan ünnep szülinap karácsony hívnak ugyan hogy mennyek de a légkör az nyomasztó így ritka ha a családjával együtt vagyunk.Általában ő megy hozzájuk és viszi a gyerekekkel.
2015. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen nemzetiségű. Bár nincs a felsoroltak között, de én jártam egy ideig egy kolumbiai lánnyal, és a szüleimnek nagyon szimpatikus volt. Mondjuk egy közel-keleti, fekete, vagy roma csajnak már nem örülnének az tuti (de nem is tartom valószínűnek, hogy ilyen lányokkal fogok összeakadni). A távol-keletieket sztem ugyanúgy bírják mint a latin-amerikaiakat , pl. egy japán barátnőnek ugyanúgy örülnének sztem, mint a kolumbiainak.
2015. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lenne gond, szüleim elfogadnák, ha én szeretném.
2015. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszer kellene csak hazajönnöm egy cigánylánnyal. Többit szerintem befogdnák.
2015. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt egy cigány szerelmem. Anyám azt mondta, nem gáz, csak ha vele maradok, akkor nem kell többet hazajönnöm.
2015. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eleinte biztos húznák a szájukat. De ha komolyan gondolnám a fiúval, akkor megpróbálnám minél többször haza vinni, hogy lássák a szüleim, hogy normális. Előbb-utóbb biztos elfogadnák. Vannak előítéleteik, de nem elvakult rasszisták.
2015. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
c. kategória kizárva. a többi szerintem nem izgatná fel őket (külföldön élek)
2015. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!