Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin nem korai már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin nem korai már a szex?

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nulladik.

Felnőtt embereknek semmi szükségük taktikázásra, ha két ember kívánja egymást, akkor nyugodtan lehet szexelni, akár szexből is lehet tartós kapcsolat, nem ezen múlik!

2015. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
A szex sose korai, akkor szexel mindenki, amikor akar :)
2015. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem a randik számától, hanem sokkal inkább az ismrettség idejétől és szintjétől függ. 3-4 hónap minimum.
2015. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Nehogy első randin lefeküdj, mert a pasi azt fogja gondolni, hogy akkor biztos másnak is már egy csettintésre odaadod magad... Várj legalább az 5.- randiig szerintem.
2015. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jónak látod. Mások szabályai szerint élni hülyeség...
2015. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Én mindig relatíve hamar, az első héten adtam magam a pasiknak. És nem is tagadtam, hogy másnak is ilyen könnyen megvoltam mindig. Ennek ellenére valahogy senkit sem zavart annyira, hogy ne évekig tartó kapcsolat (legutóbbi esetben egyelőre még csak eljegyzés) legyen belőle.


Kérdező, szerintem felnőtt emberek ezt nem számolgatják. Akkor szexelnek, amikor nekik jól esik, hiszen tudják, hogy a kapcsolat maga nem ettől függ. Legrosszabb, ami történhet, hogy volt egy jó éjszakád. Megfelelő védekezéssel tulajdonképpen nincs mit veszíteni :)

2015. szept. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan azon, amelyiken már mindkét fél elérkezettnek látja az időt, nem érzik korainak.
2015. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor, amikor neked és a másik nélnek is jól esik.


Nem kell az ilyen baromságokra hallgatni, hogy 5. randi meg 4 hónap. Az ember érzi, ha kívánja a másikat, és az érzés kölcsönös, akkor meg mire várni?


Őszintén szólva én a férjemmel még a találkozásunk napján lefeküdtem, és ennek már jópár éve, és még mindig nagyon szeretjük egymást. NEM ezen múlik egy kapcsolat! Ha kívánod, tedd meg, és kész.

2015. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!