Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Makacs vagyok? Haragszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Makacs vagyok? Haragszik a pasi amiert mindig o keres.

Figyelt kérdés
Igaza lehet? Amiota ismerkedunk szinte mindig o keresett par napja hanyagol megkerdeztem miert aztmondta mert mindig o keres en ot sosem. Annyi pasi nezett mar hulyenek nrm akartam raakaszkodni! 37eves egyebkent. Kerjek holnap bocsanatot? Irtam neki,hogy nem akartam zavarni azert vartam meg amig o ir.
2015. szept. 29. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Rossz duma a nem akartad zavarni :)

De igen igaza van.

Változtass ezen.

2015. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ido utan megertem h zavarja
2015. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akartad zavarni? Ennél rosszabb dumát sosem hallottam. :)
2015. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neked is kell keresned, kulonben olyan lesz mintha csak o akarna.
2015. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek, mostantol keresem persze tulzasba azert nem akarom vinni de azert a tudtara adom,hogy eszemben van
2015. szept. 29. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondold végig az ő szemszögéből.

Én úgy érezném, hogy én akaszkodok rá, én erőltetem az egész kapcsolatot, őt nem érdeklem, hiszen ugye nem is keres.

Mindkettőtöknek muszáj

2015. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne csináljatok ebből problémát vagy presztízskérdést.

Nem kell bocsánatot kérned! Mondd meg neki, hogy milyen tapasztalataid voltak, hogy volt, akit zavart, és ezért nem akartál "ráakaszkodni". Ha neki jól esne, hogy keresed, és te is szívesen keresed, akkor rajta! Beszéljétek meg, hogy kinek mi az igénye, és cselekedjetek e szerint. A kapcsolat nem kitalálós játék!

2015. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!