Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnak a fiúk, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak a fiúk, hogy ha tetszik nekik egy lány? Hogyan jelzik?

Figyelt kérdés

Msn-en irnak valamit ami arra utal, hogy tetszünk nekik, ha igen mit? Vagy ha tetszik is nekik egy lány, akkor ha egy más valaki rákérdez, bevallja neki? (ha szinte biztosra tudja, hogy amit mond azt megtudja a lány)?

ja és hogy ha személyesen ismerjük egymást,és azt állitotta, msn-en hogy ,, számitok neki,, meg h ,,alap,, hogy irhatok neki msn-en,ja és tudja hogy tetszik nekem.

léccives mindegyik kérdésre válaszoljatok,de ne olyanokat, hogy zavarba van meg ilyenek, mert amikor találkoztunk nem vettem észre rajta hogy zavarba lett volna, csak nyugottan beszélgetett velem, meg keves, meg minden, és msn-en is nagyon jól el tudunk beszélgetni.én 13 éves lány vagyok, ő meg 14 éves fiú.

ha valamit nem értetek,vagy kevés az információ, nyugottan kérdezzetek: D

köszi előre is, ha valamit helytelenül irtam vagy érthetetlenül, akkor bocsi


2010. márc. 14. 22:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*légyszives
2010. márc. 14. 22:32
 2/11 anonim ***** válasza:

hát ezekre neked kell rájönnöd

meg kell tanulni olvasni a sorok közt

2010. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted, hogy meg kell tanulni olvasni a sorok között? és amúgy én néha úgy gondolom hogy tetszhetek neki, de nem tudom megállapitani, hogy csak beképzelem e vagy igazam van.mert volt olyan ügy, amiből, azt lehet megállapitani, hogy nem tetszek neki, de van olyan is amiből, meg azt hogy tetszek neki
2010. márc. 14. 22:41
 4/11 anonim ***** válasza:
bikinis képet kérnek. :) én így szoktam. ;D
2010. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jó megdugja :p
2010. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

mondom 13 éves vok..: D

ja igen, és szerintetek h ha azt mondta h nem fogja zavarni hogyha mindig irok neki(mert megkérdeztem)és arra irta h alap, hogy irhatok, akkor szerintetek komolyan is gondolta, vagy csak nem akart megsérteni?

2010. márc. 14. 22:51
 7/11 anonim ***** válasza:

szia! hát...szerintem lehetséges,hogy csak azért ilyen kedves veled,mert tudja,hogy szerelmes vagy belé és gondold magad az ő helyzetébe és miért ne írjon neki az aki szerelmes belé? és lehetséges,hogy azért mondta,hogy számítasz neki,mert tudja,hogy odáig vagy érte és lehetséges,hogy azt szeretné,hogy legyél belezúgva még jobban,mert ha azt hiszed,hogy szerelmes beléd akkor még jobban szeretni fogod,mert azt hiszed,hogy szeret de lehetséges,hogy szerelmes beléd :). Szóval azt akarom ezzel mondani,hogy ne ábrándozz róla mert lehet,hogy másba szerelmes ha esetleg egyértelmü jelet ad akkor szerelmes beléd.pl: oda ül melléd,elkezd veled beszélgetni,törödik veled,észre veszi a változásokat stb.

Bocsi,hogy sokat írtam :( szeretek beszélni :D

2010. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

szia!

semmi baj hogy sokat irtál: )

hát már volt olyan hogy odaült mellém, és beszélgetett velem, de az is úgy volt, hogy volt vele egy másik fiú, és leült mellém, de úgy hogy még volt mellettem egy szabad hely a padonm, és mondta neki, hogy üjjön oda, és akkor odaült és elkezdett velem beszélgetni.

de még arra vagyok kiváncsi, hogy pl miket mondana msn en még, hogy ha tetszenék neki

2010. márc. 15. 10:49
 9/11 A kérdező kommentje:
ja és amúgy azt se csak úgy mondta hogy számitasz nekem, hanem h mondta h csak néhányan irhatnak neki és te is köztük vagy, és akkor kérdeztem hogy még ki van köztük, és akkor mondta hogy mindenki aki számit, meg a barátok, és akkor kérdeztem, hogy akkor én is számitok, és a barátod vagyok? és azt mondta hogy mivel te kedves vagy velem meg minden ezért igen
2010. márc. 15. 10:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát... lehet,hogy tényleg tetszel neki :) próbáld ki :) nekem is volt ilyen és aztán kiderült,hogy szerelmes belém,mert a fiú barátjai kikotyogták :)pl: ülj mellé :) és is oda ültem mellél német órán :D és ha nem ül arrébb és még tovább is beszélget veled akkor tuti,hogy tetszel neki ;) hát.. igaz,hogy utána muszály volt el ülnie :( mert a többi oszt.társam jujjoztak meg: jaj timi ezt nem vártam volna meg stb,de te is tegyél egy lépést :) lehet,hogy csak nem biztos abban,hogy te szereted-e :) te is ülj mellé :D
2010. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!