Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan illik rendezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan illik rendezni a dolgokat ekkora különbség esetén?

Figyelt kérdés
Néhány hete találkozgatok egy férfival. Az ő fizetése havi nettó 350 ezer Ft körül mozog. Az enyém 120. Albérletben élek, mire kifizetem, nem sok marad belőle. Ha elmegyünk valahova, illik erősködnöm hogy néha én fizessek? Vagy hagyjam hogy ő? Ha velem hasonló anyagi helyzetben lévő férfival voltam, mindig ragaszkodtam a felesben fizetéshez, most nem tudom eldönteni, hogy helyes.
2015. okt. 2. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én barátom háromszor annyit keres, mint én, így többségében felezünk, de néha ő egy kicsit többet fizet. Mondjuk egy randit ő fizet, a nagy bevásárlásokat felezzük. Egy kicsit többet keresek nálad és külön élünk még, csak sokat vagyunk együtt.
2015. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer megkérdezhetnéd tőle, hogy szeretné-e ha most te fizetnél, vagy feleznétek. Akkor látni fogod, hogy hogy áll a témához. Ha azt mondja, hogy á dehogy, akkor ne erősködj. Ha belemegy, akkor meg alkalomadtán beszéljétek meg, hogy legyen a jövőben. Már csak azért is jó tudni, mert neked kevesebb dolog fér bele a költségvetésbe.
2015. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt megoldhatnád azzal, hogy te ajánlasz helyeket, olyanokat, ahol kevesebbet kell fizetni. Ha értetlenkedik, akkor meg lehet mondani, hogy azért, mert úgy gondolod, illene fizetned, de az X éttermet már nem biztos, hogy bírná a tárcád. Normális pasinál ez nem okozna gondot, sőt értékelné.
2015. okt. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!