Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda emberek! Lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda emberek! Lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Az világos, hogy a szép, jól kinéző embereknek is a hasonlóan szépek tetszenek, és úgy választanak párt. De a ronda emberek azert választanak egy hasonlóan ronda embert maguk mellé párnak , mert a szépeknél nincs esélyük, vagy nekik az is tetszik?( mert az világos, hogy a ronda embereknek a szépek is tetszenek)


Félreértés ne essen, senkit nem akarok megbántani ezzel a kérdéssel, de én ezen régóta gondolkozok. Kiváncsi lennék más véleményére.



2015. okt. 2. 22:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Rondából is olyan aki valamennyire tetszik.
2015. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én nem vagyok ronda pasas, de mégsem tetszenek az olyan nők, akikre mindenki más csorgatja a nyálát, sőt... egyáltalán semmi sem mozdul meg tőlük benne. Inkább az átlagos lányok tetszenek. Volt olyan, hogy olyan tetszett, akit rondának tartanának egyesek, vagy előnytelennek.

A szép-ronda elég szubjektív. És elég provokatív bántó a kérdésed az olvasók felé, nem gondolod?

2015. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Kedves kérdező! Honna tudhatnám? 10 megnyert férfiszépségversennyel a hátam mögött? :-)
2015. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%

A ronda fiúk halálra vannak ítélve ismerkedés terén.Ugyanis a csúnya lányoknak van esélye akár még jó pasiknál is,ha másra nem,dugni jó lesz.

Így mi marad a csúnya pasinak?:)

Semmi,vagy nagyon nehezem talán összejön neki.

2015. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#2 lehet hogy bántó a kerdesem , nem annak szántam , azt a leírásban közöltem is. Te nem ronda pasasnak mondod magad, tehát különbséget tudsz tenni a ronda es a szep kozott. Igen relatív a szépség , kinek mi, de szerintem mindenki érti mire gondolok. Amugy koszonom a válaszod, erdekes volt :)
2015. okt. 2. 22:29
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
+1 a másodikra, nekem sem jönnek be a klasszikus értelemben vett szép nők. Ha valami egyedit látok rajta, amiből nincs legalább egy minden bokorban az sokkal inkább felkelti az érdeklődésemet, mint egy "hibátlan" nő.
2015. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan,hogy egy előnytelen külsejű ember valóóban tetszik is valakinek,de a többség úgy van vele,hogy csak megelégszik,mert ez jutott.Szerintem.
2015. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 milyen hibára gondolsz például, úgy értem ami más, mint egy szép testű/arcú/bőrű embernél?
2015. okt. 2. 22:46
 9/20 A kérdező kommentje:
Azt sem ertem, ha ket ronda ember osszejon , hogy izgulnak fel? Vagy hogy kívánják meg egymast? Mert ugye azert azt valljuk be , a szép külső nem minden.
2015. okt. 2. 22:47
 10/20 Blade Bone ***** válasza:
2# 6# zöld. :) Kérdező amúgy ha ilyeneken agyalsz, nem voltál még szerelmes. Vagy igen?
2015. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!