Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ronda emberek - és leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda emberek - és leginkább a ronda párok - hogyan tudják elérni, hogy ne lássák egymást annyira rondának, mint amilyenek?

Figyelt kérdés

Ezt hogy csinálják? Rendben, belszeretnek egymásba, de ettől még ugyanolyan rondák maradnak. Hogyan érik el, hogy pl. felálljon/nedvesedjen a másikra/másiktól aki amúgy ronda és szépnek még nagyon távolról sem lehet nevezni?


Ennyire nem torzíthat még a szerelem sem a nézőpontjukon. Ilyenkor mi játszódik le? Elfogadják, ezt dobta a gép? "Hát én se vagyok éppen Brádipityu/Britniszpírsz jó ez" vagy ilyesmik? Jobb híján kapcsolat az ilyen?


Az nem érvényes mikor az egyik fél szép, mert ott egyértelmű mindkét fél részéről az indíték. A rondának naná hogy tetszik a szebb, a szebb meg... Hát sokszor agybaj máskor pedig trollkodásból jön össze az ilyen rondákkal. Vagy a pénzért, ugyebár. Meg nyílvánvalóan csalja a rondát. Az meg viselje el, mert RANDA és örüljön hogy egyáltalán szóba állnak vele. Ha nem tetszik neki úgysem puffoghat, mert nem fog mást találni. Kiszolgáltatott helyzet!


De egy sereg ember van, akik olya rondák, hogy senkinek nem jönnek be. Velük mi van? Akasszák fel magukat?



#csúnya #undor #gusztutalan #hányok magától #a rondákat #be kellene tiltani
2015. márc. 5. 19:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Az én szerelmem ronda. Én szép vagyok. Annyira kívánom, hogy majd megőrülök érte. Pedig én is látom, hogy nem sok szépség van benne. Biztos elmebeteg vagyok. Tudod mi a vicc? Hogy nem kellek neki. A szörnyeteg elutasítja a szépséget.
2015. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Majd megtudod, ha egyszer szerelmes leszel, addig pedig nyomás leckét írni.
2015. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Az ízlés relatív.


Ez pl. Afrika bizonyos részein kifejezetten attraktív: [link]


Kínában sokáig erre gerjedtek, sőt sokan mostanság is: [link]


Érted mire akarod célozni apró barátom? Amit te rondának látsz, az lehet, hogy a másik számára szép.

2015. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
akarok*
2015. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#3


Most tekintsünk el az egozitkus - mármár beteg - példáktól.


Európa és Észak-Amerikai mércével nézzük a dolgokat. Ne olyn beteg társadalmakból induljunk ki mit feketeafrika, kína, japán, india vagy az arabusok.

2015. márc. 5. 19:16
 6/25 anonim ***** válasza:

Nálam az a normális és egyértelmű, hogy akit szeretek, az megszépül a szememben. Ez így működik. Akit szeretek, azt képtelen vagyok csúnyának látni.

Volt egy barátom, akit az elején kifejezetten csúnyácskának találtam, de ahogy egyre jobban beleszerettem, egyre szebbnek láttam minden vonását és a végén már nem is értettem, hogy nem tetszhetett az elején. Pedig alacsony volt, kopaszodó, pocakos, nem is fiatal.

2015. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#6


De hogy érte ezt el? Hogyan lehet úgy manipulálni egy ember látását, ítéletét, hogy ami addig "hányok tőle olyan ronda" volt az utána szép legyen? Van ennek valami "receptje"?

2015. márc. 5. 19:30
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Beteg társadalom mi? Az nem beteg, hogy a nőideáljaink elérhetetlen standardokat állítanak a lányok elé? Az nem beteg, hogy a fogyasztói kultúra ész nélkül költekezve ráugrik a legújabb trendekre? Hát, hogy a mi gazdasági terjeszkedésünknek hála nyomorog fél Ázsiai? Ja, hogy ezek mind normálisak. Gondolom fingod nincs róla mi az, hogy relatív. Egy japán szemével nézve mi büdös, suttyó barbárok vagyunk, akik a szemétdombjukon kaparászva tengődnek és élik erőszakos életüket. Relatív, hogy mi a beteg és mi nem. Miért nem azt írtad, hogy "számomra beteg"? Ja, hogy nem tudsz más perspektívában gondolkozni. Az a te bajod, talán ha több agysejted lenne, mint ujjad nem lenne problémád az ilyen dolgok észrevételével.
2015. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

#7

Ő egy nagyon különleges, mondhatni karizmatikus, erős egyéniségű ember volt, tudott bánni az emberekkel, a nőkkel, nemcsak engem bűvölt el.

Én meg ha szeretek, akkor ennyire szeretek. Nagyon kevés embert szeretek, de akit igen, azt nem látom csúnyának többet. Nem változnak meg a vonásai, nem lesz más a külseje, de amit esetleg másokon kellemetlennek látok, azt rajtuk kellemesnek.

Ez talán amolyan "Sten-Malténak nagy, vörös és elálló füle van. Nekem tetszik a nagy, vörös és elálló fül." féle érzés. :)

2015. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#8


Ázsiai így járt nagyjából. Előttük is ott volt a gazdasági fejlődés lehetősége. Talán 1800-1900 környékén nem szandálban kellett volna rohangálni középkori viszonyok közeptte, hanem részt venni aktívan az ipari forradalmakban. Afria szintúgy. Elég csak körülnézni. Mi van ott? Ilyen szalmakunyhók... Előttük is ott volt a pálya. Még adottág is lenn hozzá: aranybányák például.


De nem, ők a 18-19.században még kövekkel dobálóztak. Nem csoda, hogy a fejlett Európai Seregek leigázták őket. De ne Európa hibája legyen már, hogy afrika meg ázsia nagyrésze ilyen primitív.


A japánok meg pláne maradjanak csendben a koporsó méretű lakásaikkal meg a sok beteg szexuális szokásukkal együtt.

Agyondolgozzák magukat aztán megőrülnek.


Európával pont az a gond amit írsz. Hogy a gusztustalan zsidó média és szépségipar elérhetetlen ideálokat gyárt. Nem kellene! Emiatt is a rondák szívnak amúgy.

2015. márc. 5. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!