Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el a lányt? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el a lányt? Nem ismerjük egymást, rég találkoztunk. Egy ideig egy Egyetemre jártunk. Hihetetlen kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány. (Mindig minden így kezdődik... :D)

Egy ideig egy egyetemre jártunk, akkor ismerkedtünk meg, de csak pár alkalommal beszéltünk, találkoztunk. Neki nagyon nem ment jól, így otthagyta. Én maradtam, eltelt azóta 1 év kb ugye a facebook ismeretség megmaradt. Már akkor is tetszett, mikor még egy egyetemre jártunk. Gyönyörűnek tartom, és érdekesnek. Lehet különbözünk mert furcsa kicsit az ízlése nekem, de felettébb érdekel. Tehát konkrétan nézem a képeit facebookon és azon gondolkozom hogy ismerjem meg, hívjam el akár randizni úgy, hogy ne legyek túl nyomulós, vagy béna gyökér.

Egyáltalán lehet nem szexelni akaró, vagy gyökér beütésűnek lenni ha ilyen derült égből típusú a helyzet?


Inkább lányok véleményét kérném, SziaCicaVanGazdád stílus nekem is megy :D



2015. okt. 2. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, mi újság Veled? Régen beszéltünk. Hogy tetszik az új egyetem/munkahely/akármi? Blablabla.

Kicsit beszélgettek, aztán ha látod, hogy szívesen válaszol és nem kell belőle mindent erőszakkal kihúzni, akkor megkérdezed, hogy nem lenne-e kedve veled találkozni.

Jajhát, ez nem ennyire bonyolult, naa. :) 22/N

2015. okt. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!