Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti megmondanátok neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megmondanátok neki, hogy mással is randiztok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb 1 hete beszélek. Eddig már két alkalomra is beszéltünk találkozót, de egyszer miattam, aztán miatta nem jött össze.

Tegnap szinte egész nap beszéltünk, de ma semmi.

Szeretném, ha nem lenne olyan magabiztos velem kapcsoaltban.

Jól esett volna, ha legalább rámír, h miújság vagy h nagyon elfoglalt ma.... de semmi

Ezért ha netán írna, akkor megmondanám neki, h mással fogok találkozni. Hátha így tisztázza magában a dolgokat.

Amúgy a lakására mennék, de megmondtam neki, h szexre ne számítson. Erről mi a véleményetek?


2015. okt. 6. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Saját véleményem:


Hagynálak a francba. Velem ne játszadozzon senki. Ha kellek valakinek akkor jó, ha nem, akkor tehet egy szívességet. Külön szánalmas az a kijelentés hogy "szexre ne számíts", és nem az a baj vele hogy nem szeretnéd már első alkalommal, hanem hogy egyáltalán feltételezed hogy már első alkalommal bepróbálkozna, és még előtte el is utasítod. A bizalom teljes hiánya, szánalmas.


Bocs ha erős volt, nem kertelek. :)

2015. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ennyiből miért gondolod, hogy magabiztos veled kapcsolatban? Flegma volt? Esetleg másból szűrted le?

Mindenesetre akár igazad van, akár nem, ha nekem ismerkedéskor benyögné a másik fél, hogy egy harmadik féllel lesz találkája, velem többet nem kellene törődnie...

Egyrészt ezt bunkóság benyögni, másrészt azt üzened neki, hogy ő nem érdekel annyira, harmadrészt a játszmázás minden formája gyomorforgató.

2015. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első jól mondta, bár én finomabban fogalmaznék.

Az ha azt mondanád, h mással is randizol. Nagyjából azt jelentené számomra, hogy nem fontos a találkozónk és nem számítasz arra hogy ebből lesz valami. És ez nyilván megváltoztatná az én hozzáálásomat is, és nem pozitív irányba.

Ez a szexes dolog számomra is fura. Ilyet kijelenteni előre... mármint első randi, nyilván nem azért találkozol vele... Két ember kell hozzá, ne döntsd már el előre az egészet. Oké hogy nem akarod, de hülyeség letisztázni előtte, sztem. :)

2015. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy olyan időszakom, amikor egyszerre két sráccal ismerkedtem. Nagyjából egy időben kezdtünk el beszélgetni, és én őszintén megmondom neked, nem titkoltam egyik elől sem a dolgot, bár azért nem ilyen tudatosan, hogy akkor majd tuti jobban odafigyel rám, hurr-durr. Egyszerűen csak mondtam nekik, hogy tisztában legyenek a helyzettel, ne az legyen, hogy hülyítem őket. Végül amikor az egyikük nyert, akkor a másiknak erről egyből be is számoltam, mondván, hogy nem szeretném tovább húzni az idejét, sok sikert a jövőben. Azóta is jó viszonyban vagyunk, párszor találkoztunk is, teljesen baráti hangulatban. A "nyertessel" azóta szakítottunk, kb másfél évig jártunk.


Azzal kapcsolatban meg, hogy mondtad, "szexre ne számítson"... :D A vőlegényemnek én is mondtam ilyet a kb 3. találkozásunkkor, amikor elmentem hozzá. Őszintén komolyan is gondoltam. Még akkor is ezt mondogattam, amikor nagy lelkesen húztam le a bugyim :D Vagy amikor két nappal később kicsit tovább ott maradtam nála: "nem fogok itt aludni, ott még nem tart a kapcsolatunk!". Nagyjából 10 percre rá már békésen szuszogtam. Vagy a "nem költözünk még össze, nyugi, nem akarok túl nyomulós lenni" dolgot is halál komolyan mondtam, aztán hogy, hogy nem, 2 hónapja se jártunk, amikor összebútoroztunk.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy előre ilyen kijelentéseket tenni nem biztos, hogy van értelme, mert azt az adott helyzetben kellene eldönteni, és persze, gondolom nagyon erkölcsösnek és tudomisén, nehezen megszerezhetőnek akarod magad mutatni, de ha elkezdi pont ott és pont úgy csókolni a nyakad, vagy éppen gyengéden végigsimítja a combod, akkor lehetsz te akármilyen erkölcsös, ha nagyon vágysz rá, akkor nagyon vágysz rá.

2015. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még akkor is ezt mondogattam, amikor nagy lelkesen húztam le a bugyim :D


Ezen jót derültem. :)

2015. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor kicsit lenyugszom most :)

Igazából csak az zavar, hogy egész nap nem írt semmit.

Eléggé bosszant és most elkezdtem bonyolítani a dolgokat...

2015. okt. 6. 16:56
 7/9 A kérdező kommentje:

Fura, h így eltűnt....

Tény h facebookon nincs is online, de ahol megismerkedtünk, ott délelőtt még igen, aztán már nme is néztem :D

2015. okt. 6. 16:57
 8/9 A kérdező kommentje:

Azon gondolkozom, h biztos másik csajjal van :D

Aki szó nélkül első randin már felment hozzá...

2015. okt. 6. 17:00
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Valószínűleg igazad lehet és épp egy másik sunát dönget valahol.... :)


1 hét után így belezúgtál vagy mi van. Találkoztál már egyáltalán vele személyesen?

2015. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!