Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ti mit gondolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit gondolnátok, hogyha a pasi bal bokáján, akivel randiztok látnátok 2 nagyobbacska dudort ami visszértől van?

Figyelt kérdés
Fiatal férfinél. Elbizonytalanítana titeket ez?
2015. júl. 20. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Én azt gondolnám, hogy visszeres a lába. Mégis mit kéne gondolnom? Hogy ellopták az idegenek, és egy csillagközi kommunikációs adó-vevőt helyeztek a bokájába, de az agyába azt a tudatot rakták, hogy visszeres???
2015. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Semmit. Észre sem venném! Ellenben ha ilyen lényegtelen dolgokra ennyire rágörcsöl, az elég idegesítő lenne, nem igazán nyerő.
2015. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Semmi extrát nem gondolnék, az egészségügyi problémák nem feltétlenül válogatnak életkor szerint...
2015. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Az égvilágon semmire sem gondolnék, nem tántorítana el.
2015. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem főleg, ha genetika is szerepet játszik benne. Csak érdekelt a nők vajon mennyire ítélik meg ez alapján a férfit.
2015. júl. 20. 15:41
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Rohadtul nem érdekelnek a pasik bokáján fellelhető dudorok.
2015. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Mivel mindenkit lepontoztak, aki azt mondta, hogy nem érdekelné a dolog, megpróbálkozom valami mással:


Normális nő rohadtul szóba sem áll olyan férfival, akinek dudor van a bokáján! Aki visszeres, pláne fiatal létére, az nem férfi!!!

2015. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én sípcsontom most éppen kék színű, mert összerúgtam a haverral focizás közben.

Amíg meg nem gyógyul, addig csúnya vagyok? :O

2015. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ha egy srác azon görcsöl, hogy a bokáján van valami nagyítóval(?) látható(?) kék(?) folt(?), akkor az nem egy nagyon vonzó és férfias tulajdonság.


Általában én elvárom, hogy egy srácnak legyen önbizalma, és a siránkozás és a görcsölés ilyesmin kb éppen az ellenkezőjéről győzne meg. 24/N

2015. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha túlsúlyos vagy és attól van, akkor a túlsúlyod a zavaró. Ha nem, akkor nem érdekel, egyébként sem a férfiak bokáját nézegetem.
2015. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!