Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hazudik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudik?

Figyelt kérdés

Megismertem egy 35 éves amerikai férfit, aki utazgat. Kb. 1 hónapot tölt egy egy országban. Facebookon van barátnője, aki Indiában él. A pasi szerint ők szakítottak, csak a lány még nem tudja, hogy ez végleges. Állítólag már nem érez iránta semmit, de a szakítás véglegességét csak óvatosan próbálja beadagolni neki, mert nem akarja megbántani.

Mi 3 hétig randizgattunk, de én 2 hétre külföldre utaztam és neki is letelt a Magyarországon töltött 1 hónapja. Most Portugáliában van és tartjuk a kapcsolatot. Hívott, hogy menjek ki hozzá Portugáliába egy hétvégére, azután pár héttel pedig Barcelonában tervezünk találkozni, mert én ott leszek 1 hónapot. Szerintetek mit várhatok ettől a dologtól? Én szinte biztos vagyok benne, hogy csak szórakozik... Nincs ellenemre az életstílusa, mert én is sokat utazom, de azért mégsem akarom, hogy hülyének nézzen, plusz én monogám és komoly kapcsolatot keresek, még akkor is, ha utazom.

24/N


2015. okt. 6. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor lehet komoly kapcsolat, ha vele utazgatsz. De akkor feladod az eletcelod, munkad es akaratod , azaz az onallosagod. Orok fuggesben elsz majd, kiszolgaltatott helyzetben!


En szerintem felejtsd el ezt a pasast. Sohase bizhatsz benne. Hazudik a norol. Mindenhol van bnoje , minden varosban es ilyen uruggyel senkit se kell megjelolnie facebookon. Ne dolj be, tipikus hazudozo.

N

2015. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komoly kapcsolatot keresel akkor ne menj vele sehová.Ebből nem lehet komoly kapcsolat,de ettől még jól érezhetnéd magad vele.
2015. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ezt még olvasni is rossz volt. egy kaland voltál neki, ennél ne képzelj többet. Ha még jobban belemászol, csak nehezebb lesz kijönni belőle.
2015. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!