Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta a fiú akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a fiú akivel randizok hogy nem fantáziált még rólam soha szexel kapcsolatosan. Hazudik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy r*bi csaj, de már én is fantáziáltam róla :D lány létemre. Hihetetlennek tartom hogy ő mint pasi, soha sem jutottam eszébe szexel kapcsolatosan. Hazudik?
2013. ápr. 18. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
valószínű. de rá se ránts
2013. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

igen nehezen hihető

meg ha nem: akkor kiről és miért nem rólad veled???

2013. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már, szerintem ha 1 napra a fejébe kerülnél, úgy kitágulnál mint az univerzum.
2013. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
valószínüleg igen
2013. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ehhez képest meg néha bókolt már olyat hogy mennyire jó alakom van, meg hogy mennyire bejövök neki. Konkrétan azt mondta hogy "Te minden ruhában szexi vagy". Na mindegy hazudós...
2013. ápr. 18. 22:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Többnyire minden pasinak csak a szex a fontos,de akkor Ő nem ilyen.Hagyd,majd eljön annak is az ideje.
2013. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De, ő is olyan...Volt neki előttem, vagyis 2-3 évvel ezelőtt csak szexről szóló kapcsolata + több lánnyal járt már.
2013. ápr. 18. 22:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Hazudik,de jól teszi.Azt mondja amit a nők hallani akarnak
2013. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak azért mondja, hogy ne hidd azt, hogy csak szexre kellesz neki. Mert ha meg azt mondta volna, h igen már fantáziált erről, akkor azt a kérdést tetted volna fel, h vajon csak arra kellesz neki?


Valószínűleg tényleg kellesz neki és nem csak szexre. Ez csak egy kegyes hazugság volt, ami szerintem nem baj.

2013. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!