Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelei vannak annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak, hogy tetszem valakinek? (testbeszéd például) Hogyan mutathatnám ki neki, hogy nekem is szimpatikus?

Figyelt kérdés
Lakótársak vagyunk, úgyhogy elég nehéz a helyzet...
2015. okt. 9. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lakótársak vagytok akkor éppen,hogy könnyű a helyzet.
2015. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szervezzetek házibulit. A többi már alakul...
2015. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A mindennapi életben mit csináljak, hogy ne is legyek túl nyomulós, de azért egyértelműen tudja ,hogy szeretnék vele lenni?
2015. okt. 9. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Dicsérd meg a cuccait, vagy pl. kérdezd meg nem lenne e kedve ha közösen főznétek valamit vacsira.

Ő hogy viselkedik? Úgy gondolod te bejössz neki?

2015. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Főztünk már együtt, hozzábújtam filmnézés közben erre ő átölelt.. Mindennap mond valami szépet (dícséri a hajam meg a ruhám például) Nem tudom mit csináljak...
2015. okt. 10. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!