Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Későn jöttem rá! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Későn jöttem rá! Hogyan szerezhetném meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A történet a következő. Megismrekedtem egy lánnyal, aki kezdetben nem jött be, ellenben később rájöttem, hogy ő kell nekem. Közben pasija lett, amit nemrég realizáltam, azóta kicsit távolságtartó. Eddig sokkal közvetlenebb volt, ellenben most megváltozott. Vissza akarom szerezni! Pár hónapos az új kapcsolata, ezért nem tudom, milyen esélyekkel "indulok". Régen kifejezetten kedvelt, sokszor rám írt, mindig visszaírt, sajnos most pedig perifériára kerültem. Lehet akkor gesztusaimból azt hitte, hogy nem tetszik, de rájöttem, hogy feldobta a napjaimat. Kicsit tipikus brazil szappanopera, bocs, ha hosszúra sikeredett!


21/f


Várom a tanácsaitokat!



2015. okt. 10. 11:34
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi! 20/f
2015. okt. 10. 11:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te el akarod választani a jelenlegi pasijától?
2015. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bármennyire is csúnya és sokak által nem kedvelt ez, de igen. Az, hogy elhívjam nem akadály, csak a gyakoriság és a tartalom az, amivel problémában vagyok. Valamint úgy összességében mit tehetnék?!
2015. okt. 10. 11:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmit. Ahogy írtad: későn jöttél rá a dolgokra. Ő meg nem egy hete pasizott be, hogy még bátran ingadozzon... több hónapos kapcsolatnál maradj a háttérben, ne tedd tönkre a lányt - ha szereted.
2015. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Először nem tetszett,most meg kellene.Így jártál.Legközelebb majd előbb észbekapsz.Most már ne akard tönkretenni a kapcsolatát.
2015. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A kapcsolat az több hetes. Nem féléves, meg ilyenek. Nem egy hosszú ideje óta tartó kapcsolatot akarok tönkre tenni. Nem írtam, hogy sok hónapja együtt vannak.


Ui.: Nem az, hogy nem tetszett, csak rejtett értékeire nemrég jöttem rá, és épp ezért figyeltem fel rá.

2015. okt. 10. 16:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Valamint nem is tönkretenni, hanem csak meggyőzni, hogy van egy másik lehetősége is, amivel jobban járhat. Ha nem engem választ, akkor elfogadom, tiszteletben tartom.
2015. okt. 10. 16:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad, hogy "pár hónapos" a kapcsolat. Hidd el, a lány felmérte a másik lehetőséget, és úgy döntött, nem fog arra várni, hogy észbe kapsz-e, talált jobbat. Tényleg az a legjobb, amit tehetsz, hogy emelt fővel odébb állsz. Max ott maradsz a közelben, hogyha esetleg mégsem jön be az új kapcsolat, akkor majd megvigasztalod... de ha ezzel akarod döntésre kényszeríteni, hogy bezavarsz egy kezdődő szerelembe, akkor te jól nem jöhetsz ki semmiképp.
2015. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!