Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szexkapcsolatot akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexkapcsolatot akar vagy van esély többre, komolyabb kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Az interneten megismertem egy kedves helyes srácot. 4 randink volt eddig. 2. randi csók, negyediken lefeküdtem vele. Nem igy terveztem az estét de így alakult. utána keresett beszéltünk, mondta milyen jó volt velem stb meg hogy találkozzunk még. Honnan tudom hogy nem csak újra a szexet akarja

Miből tudhatom meg hogy kedvel és nem csak a szexre megy? 26 évesek vagyunk.

Nagyon fontos én hülye már kezdek belezúgni.

köszi


2015. okt. 4. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy teljesen általános ismerkedés amit te leírtál. Ezek alapján mindenki parázhatna attól h csak szex lesz.

Idővel eldől , hogy mi lesz.

2015. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Találkozgass vele,aztán majd idővel úgyis kiderül,komolyan vesz-e.Ezt látni fogod pár hét leforgása alatt.Attól függ,hogy bánik veled az ágyon kívül.
2015. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
gondolom rá ne kérdezzek még véletlenül sem, ugye?
2015. okt. 4. 18:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normálisan haladtok,ennyi idősen ez normális.

Annyit tennék hozzá,ne add ki az érzéseid túl hamar,úgy kisebb lesz az esélye,hogy kihasználnak.

Egyébként sok boldogságot nektek;)

2015. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem...
2015. okt. 4. 18:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyébként meg ne kérdezz rá,mert az hülyén jön ki,inkább figyeld,hogyan viselkedik veled.Mennyire törődik az érzéseiddel,mennyire figyelmes és odaadó.
2015. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
A 6-os válaszoló nagyon szépen megfogalmazta, halgass rá!!!! F
2015. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
megpróbálom, remélem a következő talit nem a lakására szervezi mármint ha szexen kívül más is van akkor talán nincs baj.
2015. okt. 4. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:
te is még alakíthatod a dolgokat, nem csak neked "szervezik" a randit, gondolom, van beleszólásod.
2015. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
áhá! szóval csak a 4. randiig kell eljutnom.. a 3. on mindig elvérzek..
2015. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!