Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csodálatos lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csodálatos lány akivel egy "buliban" ismerkedtem meg, és lényegében ő jött oda hozzám. Azóta találkoztunk párszor, és egy csodálatos teremtést ismertem meg benn. Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

És asszem szeretem is, mert olyan dolgok amik más lányokon nem tetszenek, azt rajta észre se veszem. És eléggé gyakran gondolok rá.

Ma is találkoztunk, és végülis arra lyukadtunk ki, hogy aranyos vagyok meg kedves vagyok számára de "nem tom".

Mert én már korábban leírtam neki, hogy nagyon kedvelem, és hogy nem szeretnem hogy, a kapcsolatunk megálljon ott ahol most van.

Vajon lesz ebből valami a részéről? vagy fél valamitől?

amúgy én eléggé gátlásos vagyok, de érte most bármit...


2008. szept. 10. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan lépésenként jobban ismerd meg hívd el valahova randizni ,vigyél neki csokit ,bokolj ,dicsérd meg a ruháját vagy ha valami ujjat veszel észre rajta ,stb.
2008. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, amiket én úgy hívok, "szikrák". két ember közt, tudod, ilyen láthatatlan fonál, pattogás, sistergés, stb

Ha van ilyen koztetek, akkor lehet belole valami.

Ha egyoldalu, akkor nem.

Ne légy nyomulos, de ereztesd vele, hogy komolyan gondolod. Nehez megtalalni az egyensulyt, mert vékony a hatarvonal. Ha nagyon tolakodo vagy, akkor elrontod. Ha nagyon passziv, tutyimutyi, akkoris. Arany közepút. A lányok altalaban a megbizható, védelmező, vicces, kedves, onbizalommal rendelkezo, oszinte fiukat szeretik.

2008. szept. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!