Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket milyen gyakran szólítanak le ismeretlen fiúk utcán vagy tömegközlekedéskor? 20/F

Figyelt kérdés

Mivel szólítottak már le?

Mi az a szöveg amivel egy srác odamehet hozzátok?



2015. okt. 15. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Kétszer fordult elő ilyen eddigi életem során. Mind kétszer fura volt, nem tudtam mit akarnak, aztán azt nem tudtam mit reagáljak. Először csak bambán bámultam, amikor meg leesett mi van, akkor nem tudtam megszólalni. Nekik is ciki, nekem is, úgyhogy megyünk tovább.
2015. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Detto mint az 1.
2015. okt. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én biztos nagyon ronda vagyok, de engem sose szólítottak még le az utcán. Volt pár eset, mikor füttyögtek, vagy beszóltak valamit, de én azt nem leszólításnak nevezném, hanem bunkóskodásnak.
2015. okt. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg akart hivni valamire, de mivel nem jon be, tovabb mentem,kizoltem,hogy a pasimhoz megyek. De regi lakhelyem utvonalan lattam ugy 15 eve ot, vagy ikertesojat, es varosban ot is azota,igy eleg ciki...
2015. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Mivel nincs kedves arcom, hál Istennek sose :D
2015. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eddig konkrétan 4 eset történt, amikor tényleges leszólításról beszélhetünk, és nem arról, amikor nagyon egyértelműen rólam beszél a haverjainak a pasas.


Az egyik jópofa volt, egy idegen nyelvű pasi szórólapokat osztogatott, aztán mikor mosolyogva mondtam, hogy nem kérek, el akart hívni valamit meginni. Egy másik srác útbaigazítást kért, és forró csokira invitált volna (mondta, hogy csak aznap este van a városban amúgy is, és igazán körbevezethetném utána... na persze :D ). Egy férfi egyszer elhajtott mellettem egy kis utcácskában, és képes volt megfordulni, hogy elhívjon randira- semmi konkrétum, csak randira hívni. Egy negyedik srác meg a metróban próbálkozott, elég sete-suta volt, tisztes 3 méteres távolságból mondogatta, mennyire csinos és különleges vagyok. Hát ööömmm....


Ezek bármelyike (a metrós kis ügyetlenkedést leszámítva) bejött volna, ha aktuálisan éppen szabad vagyok. Nekem nagyon szimpatikus volt mindig is, ha valakinek van mersze hozzám szólni, és egyértelműen kifejezni a szándékait.


Azt nem tudom megérteni, mikor a csapat "vezérhíme" fennhangon olyasmit mond oda, hogy "igazán leszophatnál", vagy "hű, de megdugnálak" meg hasonlókat. Vagy csak egymás között ezt megbeszélik, nyilvánvalóvá téve, hogy rólam van szó azért. Ennek semmi értelmét nem látom, mert amellett, hogy tök gáznak tartom (mármint, ezzel felvágni a többiek előtt? Nagyobbrészt huszonévesek csinálnak ilyet, ha 10 évesek lennének, még megérteném, de így..), és az szerintem abszolút elképzelhetetlen, hogy bármiféle nőnél, aki éppenséggel nem prosti, ezzel elérnének valamit.

2015. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

konkrétan leszólítani nem gyakran szoktak. de sokszor mosolyognak és néznek rám, vagy kacsintanak. mindig körbenézek hogy van-e más is a közelben, de nem.

legutóbbi leszólítás a nyugatiban történt. odajött egy fiú, és kérdezte hogy melyik vonatot várom, aztán mondta hogy milyen szép vagyok. van barátom így nem lett semmi, de nekem sincs bajom azzal, ha az utcán szólítanak le. persze ha nem nyomulós nagyon az illető. tehát ha jelzem hogy nem érdekel, akkor is erőlködik tovább.

2015. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan leszólítani, amit tényleg úgy lehet értelmezni, nem igazán szoktak, egyszer volt buszon ilyen, beszélgettünk egy kicsit, de rövid idő alatt kiderült, hogy nagyon mások vagyunk, aztán nekem meg amúgy is mennem kellett, és ezen a másik fél megsértődött, hogy miután még próbálta erőltetni tovább a beszélgetést, azaz feltartott, és nem értette meg, hogy dolgom van, még én voltam a bunkó. De nem érdekel.

Én alapból olyan vagyok, hogy bárkivel leállok beszélgetni, buszon, rendezvényeken, de ezt nem tekintem leszólításnak.

2015. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!