Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lehet egy arab fiú? Magyarországon nőtt fel, normálisan öltözködik mint mi, de úgyértem, valamibe kiütközhet szerelembe hogy arab? Többi lennt! 19l

Figyelt kérdés
Udvarol nekem pár hónapja a fiú, annyira édes, kedves , segítőkész , kezd levenni a labamról a viselkedésével, nekem tetszik hogy mas a származása valamiért ezáltal nekem különleges és vonzó. Csakhát érdekelne a véleményetek, ti mit gondoltok párkapcsolat terén ha mgtetszene nektek egy arab lány/fiú? Érdekelne hogy mit mondanak mások rólatok? normális válaszokat légyszi

2015. okt. 15. 12:00
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy az arab és a muszlim nem ugyanaz? Már csak azért, mert nem mindegy, hogy melyik.
2015. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
42%
Majd ha az út szélén végzed,rájössz.
2015. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
75%
A kecske kint a pajtában nem csak a "finom kecskesajt és kecsketej" miatt lesz tartva...
2015. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

nem muszlim!


miért végezném az út szélén? annyi idős mint én, és korábban láttam facebookon hogy voltak barátnői is, csak kár hogy ennyi előítélet van mert "más"

2015. okt. 15. 12:12
 5/56 A kérdező kommentje:
ugyanugy magyaroknál is van olyan aki állatokkal fajtalankodik szerintem
2015. okt. 15. 12:13
 6/56 anonim ***** válasza:
Ha csak ellenkezel a negatív kommentekkel,akkor minek kérdezel?Csinálj,amit akarsz.
2015. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
11%

Személy szerint embernek sem tartanálak, miután hozzád ért egy ilyen (vagy bármilyen nem-fehér) állat.


A férfiak döntő többsége pedig bottal sem nyúlna hozzád, és a kutyának se kellenél utána, ha valamiért nem jönne össze a sírig tartó szerelem az arab telivéreddel. :)


Hányingerem van tőled.

2015. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

mert mindenki általánosít azért elle kezek


utolsó, te nem egy bunko rasszista vagy? nekem meg tőled van hànyingerem h ilyen felszines vagy! te biztos szűz vagy még, és senki se egy koszos csunya arabrol beszel, tiszta ápolt, ugyanolyan mint mondjuk én vagy te. szarmazas a kulonbseg meg a szin hogy kreol

2015. okt. 15. 12:29
 9/56 A kérdező kommentje:
Kár volt kiírni ilyen kérdést számíthattam volna erre hogy a magyarok ilyen beszűkült ostoba,rosszindulatúak-.- olyan baromságokat írtok egyből, ezért tartunk ott ahol.
2015. okt. 15. 12:31
 10/56 anonim ***** válasza:
19%

De, egy bunkó rasszista vagyok. És büszke vagyok rá, amiért nem járulok hozzá a fehér rassz kiirtásához. Veled ellentétben.


Mesélj már, mitől lenne olyan, mint te? :) Vagy ha olyan, mint te (vagy én, lol!), akkor miért írod, hogy arab? Mégsem olyan, mint te?


Vagy valahol a torz világképed mögött, az elnyomott kis tudatalattid mégis csak sejti, hogy gusztustalan és beteges dolog ilyet csinálni? Véletlen nem pont ez az érzés vezérelt, mikor kiírtad ezt a kérdést? :)


Szegény, szegény...

2015. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!