Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szerettek csinálni a szabadidőtökben?

Figyelt kérdés
Szeretnék az osztályomba megismerkedni egy lánnyal csak kellene valami téma amivel elkezdhetném. Az érdekelne, h ti lányok mivel szeretitek elütni az időt? Ugye mi fiúk folyton gépezünk meg foci esetleg kosár és ti lányok? F15
2010. márc. 16. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is sokat gépezek, tévézek, rejtvényt fejtek, rajzolok, zenét hallgatok, alszok, eszek,olvasok stb..Most van barátom,szóval minden időmet vele töltöm. De míg nem volt, addig a fent írt dolgokat csináltam.

22/L

2010. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
nem tudom, hogy te hol élsz, ahol a fiúk csak fociznak, kosaraznak vagy gépeznek. nem lehet valami jó hely
2010. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kézi,F1,zene,filmek,éneklés(csak hobbiszinten),tánc,flört,csajos témák.Ezek érdekelnek:)

15/L

2010. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Csajos témák"

Gondolta, hogy nem fiús témáról fogtok beszélni.

Konkrétabbat nem tudsz csajos témán belül?

2010. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Babázok :3
2010. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ráérek akkor állatkázom vagy sportolni járok, de kint vagyok a természetben.
2010. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hegy tetején kézenállásban éneklem a lengyel himnuszt luke skywalker hangján.
2010. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az utolsónak bravo majd egyszer filmezd le és küld el privibe pls ;D

am én gépezek, zenét hallgatok, tv-t nézek, zongorázok, meg néha leülök a gardróbom elé és próbálom kitalálni nincs e 2 ruhadarab ami illik egymáshoz és még nem vettem észre. :$

szal zene msn tv

2010. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
F1, kosar, foci, bringazas, minden ami sport, billiard, zeneles(gitarozok es zenet hallgatok), pialgatas/hulyules a haverokkal, a csajos temat egyszeruen kihagyom...ezert mondjak ram hogy fius csaj vagyok:D...forraltborozas:)
2010. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
fát vágok:)
2010. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!