Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezelitek a helyzetet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

_Harry Potter_ kérdése:

Hogyan kezelitek a helyzetet, ha egy csaj első randin hozza a barátnőjét is?

Figyelt kérdés

Tehát arról van szó, hogy megvan beszélve a randi. Kimész elegánsan felöltözve, és azon gondolkodol, hogy milyen jól fogtok mulatni. Talán még szex is lesz a végén.


Erre azt tapasztalod, hogy ott ül a megbeszélt helyen a lány, mellette egy barátnője. Amikor köszönt téged, azt mondja: "bocsi, de nem baj, hogy elhoztam Szandit is? Nem fog zavarni".


Hogyan birkóztok meg ezzel a feladattal?


2015. okt. 18. 04:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

kezdj ki Szandival

aztán nézd ahogy harcolnak érted :)

ha nem akkor meg úgyis mindegy lett volna ha egyedül van még annyira se kellettél volna neki

2015. okt. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Rezi Dencia ***** válasza:
3%
Megszégyeníteném a barátnője előtt és otthagynám. Bunkó kisegítő földművesekkel nem ismerkedem. Micsoda gyökér! Sajnálom a férfiakat.
2015. okt. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Közölném, hogy engem tényleg nem fog zavarni, mert megyek haza. Majd udvariasan köszönnék, és távoznék. Utána a csajjal soha többé nem állnék szóba.
2015. okt. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Megkérném őket hogy jól figyeljenek arra amit mondok, és a szemembe nézzenek! Aztán elkezdeném: Nem azért ismertelek meg, készültem a randira, és szerettem volna találkozni, hogy idecipelj magaddal egy másik lányt is, akivel sugdolózva röhögjetek mikor nem figyelek, és ne lehessen semmi személyeset kérdezni, mert a barátnőd előtt semmit nem mondasz. Hármasban még nem szexeltem, egész jól néztek ki, de kétlem hogy benne lenétek, úgyhogy most haza megyek. Ennyi...
2015. okt. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
Jesszusom. Kérlek mondjátok, h ilyen csak a filmekben van.
2015. okt. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Költőnő, igen, ilyen csak a filmekben van. De a filmekben úgy végződnek az ilyen randik, hogy a férfi mind a kettőnek az arcára élvez :D
2015. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

akkor érezzétek jól magatokat..monogámiában hiszek..


és otthagynám

2015. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy pár percen belül azt mondanám, hogy sürgős dolgom van. Ez érvényes azokra a srácokra is, akik ketten jönnek, ritkább, de van ilyen is.

Indok: amikor ketten jönnek egy fontos eseményre pl. randi, akkor az illető nem tud dönteni és a másik fog dönteni helyette. Képzeld el, ha ez az ismerkedés komoly kapcsolatba sőt házasságba megy majd át.

Legyen egy ember, illetve felnőtt nő is min. annyira "tökös", hogy felvállalja a rossz döntéseket is.

2015. okt. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Szerintem ne leplezd a gondolataidat. Mondd meg neki, hogy te vele akartál randizni, és nem lett volna szükség bébiszitterre. Aztán menj szépen haza.
2015. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Kiröhögném őt, majd odabökném, hogy na továbbra sem fogod megtudni, milyen egy igazi férfival a kapcsolat. :) Szánalmas gyoker.˝ Azt lelepnek.
2015. okt. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!