Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csaj vagyok,20 éves. Kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogyó1992 kérdése:

Csaj vagyok,20 éves. Kicsit fiús karakterrel rendelkezem, fiús vagyok! Az egyik legjobb barátnőm, rámhajtott. Kicsit vonzódom hozzá, de nem akarom elveszíteni őt, mint barátomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
biszex vagy?
2013. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem vonzódsz szexuálisan nőkhöz.Legjobb lesz ha bevallod neki ,te pasikra állsz és nem akarod hogy a barátságotok ezáltal sérüljön.
2013. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én biszexuális vagyok, benne lennék akár a szexben is ,csak utána félek, hogy elveszítem őt, mint Barátomat!!! És azt nem akarom!!
2013. ápr. 2. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre van egy elég nagy esélyed.Inkább keress valaki más szexpartnernek,vagy vegyetek be valakit pl.egy pasit 3.nak így nem lenne túl intim a dolog.
2013. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
leszbííí
2013. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!