Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizásná a nők mit figyelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Randizásná a nők mit figyelnek a férfin leinkább vall, öltözék, magasság, testsúly?

Figyelt kérdés
Vagy mit ?

2015. okt. 18. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
A zsebet.
2015. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
a cipőfűzőt, ha színes akkor esélyed sincs (az enyém színes) :(
2015. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

1. A szemét, tekintetét.

2. Mennyire magabiztos

3. Ahogy beszél, kedves-e, intelligens-e, hogyan kommunikál, esetleg negatívumként: nincs e totál elszállva magától úgy, hogy nem tud mással foglalkozni csak saját magával


de nekem könnyű, én tök pici vagyok, nem kell a magasságot néznem. Engem a testsúly a márka nem érdekel. Ne legyen egy léhűtő, tehát tudjon felmutatni egy folytonos munkahelyet, (nekem két diplomám van, de tőlem lehet biztonsági őr is, vagy autószerelő) csak szeressen dolgozni és tudjon kijönni a főnökkel úgy, hogy ne 2 hétig bírja egy helyen.


Ennyi.


Amúgy jelenleg nem randizom, mert kapcsolatban élek, de mikor csináltam ez volt a szitu.

2015. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
#3 szép mentés a végén, jött volna a sok száz levél :D
2015. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

3.-as vagyok megint, kihagytam egy tök fontosat!

HUMORÁT!

Rosszul vagyok attól is, (és tudom, hogy nem csak én) ha egy hivatalban nem képes egy ügyintéző elmosolyogni magát egy nyilvánvaló vicces helyzeten.

Ez egy randin pedig még inkább elvárás volt mindig is részemről, hogy ha feladom a magas labdát le legyen csapva, illetve tényleg az illetőnek legyen humora. Ez nem az esti szórakozás miatt olyan fontos, hanem azért, mert az életben sajnos óhatatlanul is adódnak nehéz helyzetek, esetleg napok-hetek, és ezeket leküzdeni humorérzék nélkül együtt nem könnyű.


Hajrá fiúk!

2015. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Húú vazze, de le lettem pontozva.

Kár volt válaszolni.

2015. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
én csak azért is felpontoztalak hogy kibasszak a plebekkel :D
2015. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

A súlyt tuti nézik, mikor meegérkezel látják. Túl kövér vagy? Instant bukó. Túl vékony? egyefene.


Utána magasság. Túl alacsony vagy? Takarodó. Túl magas? Eeeeeeh, esetleg.


Aztán ruházkodás. Fux? Takarodhatsz. Turis cuccok, kínai? Takarodhatsz. Konfekció? Taarodhatsz.


Mennyit fizetsz neki a dolgaira? Deák Feri alatt? Taarodhatsz.

2015. okt. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én viszek szabócentit és mérleget is randira

szal magasság, tömeg, farok hossz és átmérő

a többi nem érdekes

:-DDD


komolyan meg a kisugárzását, az összképet, benyomásokat, humort, tiszta e,

és h tetszik e amit látok, érzek vele kapcsolatban

2015. okt. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
úgy mindet! öltözék, megjelenés, magabiztosság, humor, kommunikácio.
2015. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!