Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha a kezdődő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a kezdődő kapcsolatomban a lány "elvárja", hogy mindig én fizessek? Egy program ezért lehet naponta 10-15ezer Forint is Bp-en.

Figyelt kérdés
Őszintén egyrészt szerintem az a fair ha egy idő után mindketten fizetünk. Másik hogy a félreteendő pénzem nem szívesen áldozom ilyenre. Harmadik, pedig hogy nekem bőven elég egy séta vagy beszélgetés a lánnyal nem kell extrém szórakozás.

2015. okt. 19. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

1. Megmondod neki, hogy nem bírod ezt anyagilag, vagy felesben, vagy séta.

2. Ha ez nem jó neki, akkor érzékeny búcsút vesztek egymástól.

2015. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noren1989 ***** válasza:
89%
Megbeszéled vele. Max kidob, de akkor meg ennyit ért.
2015. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
A tapasztalat az hogy ezt nem lehet megbeszélni. Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Amúgy nagyon egyszerű lerendezni, annyit kell mondani hogy pont a te részedre van most nálad pénz. Tuti lekopik 1-2 ilyen alkalom után.
2015. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Menekülj! :D
2015. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%

őszintén szólva én is elvárnám, hogy te többször , és néha felesben.

De nem várnék el extra programokat, a randi költsége, azaz egy ebéd vagy vacsi az pár ezer forint naponta MAXIMUM, de még drága étterembe se kell vinnie, hamburgerezni is vihet...nah és naponta se kell, azt se várom kell. elég a séta is többnyire. A lényeg, hogy nem mennék senkinek a lakására egy ideig.


De ha elváérja és ennyit vár el, és neked nem megy, akkor hagyd, megmarad a pénzed, amíg találsz egy olyan nőt, akinek nincsenek ilyen igényei.

2015. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
de mi az istent csináltok, hogy 7 ezerre jön ki fejenként?? Muszáj ennyit áldozni rá? meg minden nap?
2015. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Milyen programok ezek?

A Zara visz ruhát venni majd a kaszánál mindent kifizetett veled?

Ez valami kis aranyásó lehet,normális nőnek égne a pofája ennyit fizetetni.

2015. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én még a legelső találkozásnál is magamnak fizettem mindent. A barátomnak nem is lett volna annyi, hogy az én dolgaimat is állja.


Amúgy meg mi is sokszor megyünk kirándulni, sétálgatni, ahol szinte semmit se költünk, max ha veszünk inni vagy ilyesmi.

Nem szeretek költekezni, nincs is miből. Még ha a barátom most tudna is fizetni nekem, akkor sem kell, mert akkor félre tud rakni. Híve vagyok nagyon a spórolásnak, nem csak ha magamról van szó.


Nem vagyunk egyformák. Simán megmondhatod, hogy nincs annyi pénzed, hogy mindent te fizess, valamint, hogy nem is akarsz mindig drága helyre menni.

2015. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Milyen programok ezek?

Nálunk egy nívós étteremben nem kértek még el ennyit úgy, hogy én még mellé drága alkoholt is ittam! A mozi se jön ki ennyire, akárhogyan is nézem.

Ha nem akarsz sokat költeni, akkor mond meg neki, vagy csak simán séta, esetleg, süti, vagy tea-kávéház.

2015. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Legyél határozott. Legközelebb, ha elmentek moziba, mondd meg, hogy "én állom a jegyet, te a nasit" vagy valami hasonló, normális ember nem rója fel neked. Vagy mondd meg neki, hogy nincs kedved oda menni, ahová ő javasolja, szívesebben ülnél egy kávézóban inkább, vagy sétálnál itt-ott. Nem szabad ám ráhagyni az ilyet. Ha ezen megsértődik a lány, akkor ennyi, felmérhetné, hogy azért úgy nem oké, hogy mindig te fizess.
2015. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!