Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy többet találkozzunk?

Figyelt kérdés

A topic lehet nem a lég megfelelőbb, a történet egy kicsit bonyolult.

Angliában lakom, es az apukám nem beszél angolul valami jol. Valaki feltörte a bankfiokjat, es nekem (16/L) kellett kisegitenem apukám hogy ez elintezodjon. A koromhoz képest "túl érett" vagyok, felnottesen viselkedem epp azert mert ilyen problémákat kellett megoldanom, dolgozom is iskola mellett.

A lényeg az, hogy be mentünk a bankba, ahol egy túlságosan is helyes (fiatalabb) ferfi ult a pultnál. Nálam "első látásra szerelem" volt:D persze ilyen nem létezik. Szimpatikus volt. Egyszer véletlen tovább néztem ra mint kellett volna, es észrevette, azonnal elforditottam a tekintetem (nagy hiba volt:D). A lényeg az, hogy a srác nagyon kedves volt velem. Utana meg kétszer voltam ugyanabban a bankban. Egyszer egy új bankkártyát szerettem volna igényelni, álltam a sorban, es o odajött hozzam hogy tud-e segíteni. Azt vettem észre hogy felismert, es csak utana jött oda. Másodszor pedig a sorban álltam ugyanúgy, egy kis pénz szerettem volna rakni a fiókomra, mire észrevett, es sietett az előtte álló ügyféllel, hogy en az o kasszajahoz kerüljek. Igy is lett. Sokáig a szemembe nézett, beszélgettünk, folyamatosan kérdezett rólam. Többet beszélgettünk mint ahogy a pénzt a szamlamra tette volna, az utszan is láttam egyszer akkor is nézett. Meg szeretnem ismerni (semmi komoly), mert a bankban nagyon jol elbeszélgettünk, amit egyébként mas emberrel nem tudok. Viszont szerintem a nagy korkülönbség miatt (szerintem legalább 21-22eves) csak a külsom fogta meg, különösen mivel a bankszámlám által minden információmhoz hozzafert. Hogy érhetnem el, hogy beszélgessen velem munkán kivul is?



2015. okt. 18. 02:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hivd el teazni. Komolyan, 5-6 eV kicsit razos de meg belefer ha tiszteletben tartja a korod :)

18/L

2015. okt. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek kezdeményezni, az túlságosan "nyomulós", akar az ellentétét is elerhetnem. De azert koszonom:)
2015. okt. 18. 03:10
 3/13 _Harry Potter_ ***** válasza:
100%

A kezdeményezés nem egyenlő a nyomulással, nem is tudom, hol hallottad ezt a butaságot. Amúgy meg ha a pasas nem egy nagy nőcsábász, akkor küldhetsz neki akármilyen jelet, nem fogja venni a helyzetet. Nyilván persze egy profi már a nő testbeszédéből is leveszi, hogy bejön neki, és akkor ő teszi meg az első nyílt lépést. Ha a pasas nem ilyen, akkor felejtős. Vagy kezdeményezel nyíltan, vagy visszavonulsz.


Egyébként meg nem akarlak elkeseríteni, de a "koromhoz képest túl érett" egy általános szlogen a fiatal lányok körében. Számtalanszor lehet ezt hallani, és éppenséggel ez is a bizonyíték, hogy semmiben sem érettebbek, mint a kortársaik.

2015. okt. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom. Igazabol en tisztában vagyok a saját magam erettsegevel, ezt csak egy olyan jelzőnek szántam hogy az idegenek a korkülönbséget ne úgy lassak mint egy óriási nagy leküzdhetetlen probléma. A kérdés az volt hogy hogyan érhetnem el hogy találkozzunk, a válasz első részét értékelem, koszonom. A második részét is megértem, viszont az általánosítás nem feltétlen mindig a legjobb út egy ember meg-/kiismeréséhez
2015. okt. 18. 03:44
 5/13 _Harry Potter_ ***** válasza:
100%

Ebben igazad van. Viszont ritkaság, ha egy 16 éves lány mondjuk 160-as IQ-val rendelkezik. Ő tényleg a kortársai felett áll. :D


A többség viszont szociális és etikai alapon tartja magát érettebbnek a többinél, amit két keresztkérdéssel meg is lehet cáfolni. :-)


A köszönetre csak annyit, hogy szívesen. ^^

2015. okt. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ebben meg neked van igazad. Én tartanám az állításom hogy érettebb vagyok a koromnál. Felnőttek (barátok, ismerősök) 20-tól akár 40 éves korig ezt állítják, és ezzel most nem dicsekedni szeretnék. Értelmetlen lenne, és felesleges:)
2015. okt. 18. 03:55
 7/13 _Harry Potter_ ***** válasza:
100%

Kedvesem, ha tudnád, hogy én (meg rajtam kívül ki tudja hány fickó) halmoztam el lányokat olyan állításokkal, hogy "te érettebb vagy, mint a többi lány", vagy hagytam jóvá ezt az állítást, mindezt azért, hogy imponáljak nekik, és be tudjam őket húzni a statisztikámba... Akkor talán meglepődnél. :D Ismerősök meg persze, hogy azt fogják mondani, meg azok is, akiknek bejössz. A férfi-női kapcsolatok telis-tele vannak játszmával, amikben vannak a "cél szentesíti az eszközt" elvből kifolyólag fals dolgok is.


Tarthatod persze ezt az állításodat, hogy érettebb vagy mint a többiek, csak pont ebből kifolyólag nagyot koppanhatsz. Amennyire ismerem a női hiúságot, sosem vallanák be, de hallgatólagosan ott van bennük az, hogy tetszik nekik, hogy más lányok felett állnak érettségben. Ez a kép azonban darabokra hullik akkor, amikor a mindenki által "érettnek" tartott csajszikát befűzi egy profi nőcsábász, aki mesteri szinten űzi az kommunikációt, utána meg hoppon marad. Erre soha az életbe nem számított volna, hiszen érettségéből kifolyólag azt gondolta, hogy őt nem lehet ilyenekkel megvezetni. Na, ekkor jöhet el az a pont, amikor a barátok negatív színben tűnnek fel, mert elhitettek egy olyan képet a csajszikával, ami nem ő, ahelyett, hogy óvatosságra intették volna. :DDD

2015. okt. 18. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez meg mindig nem a kérdésem volt, de megértettem, köszönöm:)
2015. okt. 18. 04:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm volt ugyanebben a szituban,a végén jót nevettek a csaj rákérdezett,mire a pasi bevallotta,ő

meleg és csak kedves akart lenni vele.

Valaki csupán kedves,nem biztos,hogy tetszel neki.

Nem akarom elvenni a kedved.

2015. okt. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor talan nevetek egy jót:D szerintem egy próbát megér. Úgyis vissza kell mennem a bankba:) majd meglátom.
2015. okt. 18. 04:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!