Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire fontos hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire fontos hogy egy 20-as évei elején járó férfi tapasztalt legyen párkapcsolati szempontból?

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem fogják bevallani, de minél több nőd volt, illetve minél több nőt megdugtál előttük, annál jobb vagy náluk. Ha tapasztalatlan vagy, kamuzz be egy pár csajt!
2015. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki. mivel hogy én is tapasztalatlan vagyok.

normális 21 éves lány

2015. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Rezi Dencia ***** válasza:
40%

"kamuzz be egy pár csajt"


Én nem tanácsolnám, hogy hazudj. Ennek csak egyik oka az, hogy úgyis lebuksz.

2015. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
#3: Hogy bukna le? Megkérdezi az említett nőket? Akkor már bele is lehetne szarni abba a kapcsolatba, ha a nőcske kutakodni kezd.
2015. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem különösebben érdekes, nem ezen múlik a párkapcsolat sikere, ez teljese független tőle. Attól, hogy valaki tapasztalt párkapcsolatok terén, még egyáltalán nem jelenti azt, hogy jó vele kapcsolatban lenni. Tapasztalt és tapasztalatlan emberrel is lehet nagyon jó és nagyon rossz is együtt lenni.
2015. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Lehet ügyesen kamuzni. Pl. az simán hihető, hogy volt pár egyéjszakás kalandod olyan lányokkal, akiket aznap ismertél meg, és többet nem is láttad őket. Ennek nem tud utánanézni.
2015. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Annyira szánalmas hogy arra biztassátok hogy hazudjon.
2015. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Hazudjon! Kamuzzon! Inkább ez, minthogy fintorogva lekopjon sorozatban a 689. csaj, csak mert az előző 688 amiatt lépett le fintorogva, mert bevallotta nekik, még sosem volt nővel. Ilyen egyszerű! Ennyit bele kell áldozni egy induló kapcsolatba.
2015. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Attól hogy valakinek még nem volt párkapcsolata, nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem is volt nővel...

A kérdező itt szerintem nem a szexuális tapasztaltságra gondolt(mert akkor nyilván úgy tette volna fel a kérdést), hanem a párkapcsolati tapasztaltságra, amiben a szex csak az egyik összetevő.

2015. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha mindig őszinte vagy egy lánnyal, semmi esélyed nála.
2015. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!