Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok ti igy bele mennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti igy bele mennetek egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Mondjuk 30 korul jartok lehet van baratotok, de nem komoly a srac, ti meg azert mar szeretnetek megallapodni. Bele mennetek egy olyan sraccal kapcsolatbam, akirol tudjatok, hogy jozan eletu, szavahiheto, szorgalmas munkaval mar van egy kis egzisztenciaja ( haz, lakas), viszont nem sok kapcsolata volt meg, pont az ellenkezoje a falu bikajanak, a tipikusan a daninak volt mar egyaltalan baratnoje? Kategoria. Viszont azert mar hozzateszik, hogy halk, de szorgalmas gyerek, megbizhato. Kerdes, lanyok szamit ez nektek a kor halattaval? A stabilitasra gondolok, bele mennetek egy komolyabb kapcsolatba igy, nem feltetlenul unalmas a srac, csak keruli a tarsasag kozeppontjat, kevesebbet beszel, inkabb cselekszik. Vagy nem inkabb legyen kemia, nem baj ha a ferfi nem szavahiheto, vagy kifolyik a kezebol a penz, viszont vagany.

2015. okt. 20. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem bírom a megbízhatatlan falu bikája kategóriát,de azt sem szeretem ha csendesebb és magányosabb típus a pasi mint én...De ha én komolyabb kapcsolatot szeretnék már és olyan pasival lennék aki nem vesz komolyan,hát valószínű hogy elhagynám már egy idő után...
2015. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nincs olyan opció, hogy kémia is van, és normális is a férfi? Mert én megtaláltam a párom, akivel minden stimmel és soha nem volt társasági ember. Nem csak olyan lehetőség van, hogy jó leszel ló helyett szamárként. Lesz olyan nő, akinek te leszel a főnyeremény! Olyat ne válassz, aki azért marad veled, mert stabil vagy és unalmas, és úgy sem fogsz kavarni.
2015. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2es, reszben magamrol beszelek, de nagyjabol nem. Van lakasom, egy kis penzem, amivel tudok banni, nem iszom, cigizem.... Erdekes emberreknek megnyilok, de a nagytarsasagokban inkabb hatrebb hyuzodom. Viszont mindig tiszta a fejem, abban a tekintetben, hogy mit akarok,. Csak azert nem leszek valakivel, hogy legyek. Mondok valamit 3 eve nem szexeltem senkivel, nem azert mert nem lett volna, de valahogy mindig betalalnak a rosszeletu nok, multkor egy no leszolitott, majd a kavezoban, nem az hogy felajanlotta magat, hanem, hogy jonne fozni nekem, szeretem-e ezt vagy azt a kajat ( kicsit dundi vagyok es szeretek is enni, de ugy oltozkodom, hogy sulyombol ne legyen hatranyom) aztan csak, megfogta a kezem es berakta a melltartojaba, es mondta, a azt csinalsz velem amit akarsz.... Aztan meg jott a problemaival, hogy elvettek tole a gyerekeit, .... Ilyenekbol nem tudom miert minden honapra jut. Viszont aki vonzo, es normalisnak tunik, ott vagy nincs alkalom eeguismerkedni vagy en felek pl az utcan odasenni hozza
2015. okt. 20. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lennék megbízhatatlan emberrel, de olyannal sem, akire nem vágyom. Szerelem nélkül csak lakótársak lennénk, az meg úgy nem párkapcsolat.
2015. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen. Attól, hogy halk még lehet kémia köztünk. :) Én is hasonló személyiség vagyok és a párom is, mégis együtt vagyunk. :) Nekem egy ilyen pasi főnyeremény. :)
2015. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
...
2015. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!