Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A helyemben bele mennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben bele mennétek egy sima szex kapcsolatba?

Figyelt kérdés
nem kertelek. 16 éves vagyok. még most kéne szerelmesnek lennem és szivecskéket rajzolgatni...de valahogy nem jön össze a dolog. a legtöbb srác velem általában szexre utazik. eddig nem mentem bele a dologba...deee...egyre többet gondolkozok rajta. van egy srác akivel ismerjük egymást (mondhatni haverok vagyunk) szeretne velem lefeküdni. én nem lennék semmi rossznak elrontója, de azért szeretnék többet is. tegnap beszéltünk erről. akkor azt mondta h megismer jobban és utána megpróbálhatnánk járni. tudom hogy csak azért mondta mert szeretne meghúzni...nem látom értelmét hogy várjak a nagy betűs szerelemre...szerintetek nagyon rosszul gondolom? kérlek ne ítéljetek el emiatt. nem ismertek de elmondom hogy egyáltalán nem vagyok rib@nc
2011. máj. 21. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 évesen még nem kéne belemenned egy sima szex kapcsolatba. Az első fontos, hogy szerelemből legyen. Aki meg tényleg szeret, annak nem a szex a mindene. De ez csak az én véleményem, minden esetre jobb lenne várnod.
2011. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
aztán ne csak sima szex legyen! sz0pjál is mint atom :) vágjatok bele szerintem
2011. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy..de az leszel

Ha így nyitsz:S akkor egészegyszerűen nem fogod magad jól érezni egy idő után.

Nem tudsz senkit megszeretni..csak dugni akarsz..mondjunk ez csak az én véleményem.

2011. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát igen...csak egyenlőre olyannal nem találkoztam aki így viszonyult volna a dolgokhoz. pedig semmi félreérthetőt nem csinálok mégis...
2011. máj. 21. 11:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Szűz vagy még? Ez azért fontos mert a szüzességed ne add oda bármelyik jött mentnek. Ahhoz úgy gondolom szerelem kell hogy igazán jó legyen és hogy az egész életed során boldogan emlékezz rá vissza.

Ha nem vagy az akkor a korod ellenére is azt mondom hogy tényleg ne legyél semmi rossznak az elrontója, ettől még nem leszel ribanc mert gondolom nem kürtölitek világgá meg semmi meg ahogy írtad lehet több is lesz belőle nem csak szex.

De azért csak óvatosan mert mégis csak fiatal vagy nem szabad hogy lelkileg sérülj, de a szexre mindenkinek szüksége van aki nemileg és agyilag is érett rá.

2011. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Maxima ***** válasza:
100%

akkor azt mondta h megismer jobban és utána megpróbálhatnánk járni. tudom hogy csak azért mondta mert szeretne meghúzni..


Ezt nagyon jol tudod. Normalis esetben forditva mukodik a dolog.Szerintem 16 evesen nem vagy lekesve semmirol. Jon a nyar, strandido, jo eselyeid vannak megismerni olyan fiut akit megszeretsz, elkezdesz kis szivecskeket rajzolni :))

Ne a kivancsisag hajtson, szivedbol-lelkedbol tortenjen meg az elso egy olyannal akiben megbizol.

2011. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szamóca. ***** válasza:

ne. tudod mirét ne? mert te többet akarsz attól a seráctól.

nem vagyok egy jósnő, de ebből az lesz hogy te csak beleszeretsz, minél inkább nem akar téged ő, annál jobban fogsz rá vágyni, aztán beszopod.

szexkapcsolatot csak akkor, ha senki sem akar többet. várj még, és felejtsd el azt a sráácot, vagy hjárj el vele, ismerjétek meg egymást hátha megkedvel és összejönne veeld.

2011. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem mennék bele.

Tudom, unalmas szöveg, de fiatal vagy, meg fogod bánni és kihatással lehet az életed további részére.

Majd, ha idősebb leszel, 10-20 év múlva, akkor esetleg, de egy ilyen kapcsolat sokat tud rontani majd a későbbi megítéléseden a férfiak felé.

Beleszeretsz, ő nem, aztán jönnek majd a lelki válságok, hogy miért nem szeret, mennyi mindent adtál neki, csak kihasznál, fájni fog, szenvedsz majd.

Lelkileg nem vagy ilyenre kész, már csak a korod miatt, és ezzel inkább senki ne szálljon vitába, ez tény.

2011. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne csináld!! Én azt mondom, hogy én nem tenném meg helyedben. Te életed, de nem éri meg! Keress tovább, ha eddig nem volt meg akivel összejött volna. Csak azért érzed így, mert húzzák az agyad és sikerrel jártak. Ne tedd meg szerintem. Engem is megismerhetsz, adj esélyt rá. Szerintem okosabb leszel, ha nem mész bele szexkapcsolatba.
2011. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a félreértések elkerülése miatt akk pontosítok. szűz vagyok még
2011. máj. 21. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!