Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor és hogyan mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogyan mondjam meg az új barátnömnek, hogy külsöleg (és lelkileg) maradandó sérülésem lett egy baleset miatt amiben meghalt több családtagom is?

Figyelt kérdés

26 vagyok. 2 randin vagyunk túl, elötte nem ismertük egymás. Ö 23, komoly céljai vannak de azért még inkább bulizós. Szexig még nem jutottunk de nagyon benne van már a levegöben. A gond ott van, hogy ha meglát ruha nélkül azonnal észreveszi a hegeimet. Elég undorítóak, nem is járok miattuk strandra (egyszer voltam a baleset óta de mindenki megbámult). Szóval ezt valahogy meg kell magyaráznom még elötte, nehogy megijedjen tölem. Viszont szerintem és mások szerint is korai még erröl beszélni vele, mert egy ilyen komoly dolog elijesztheti. Nagyon kedvelem, talán már szeretem is, így nem akarok kockáztatni.

Az a baj még, hogy nem tudok arról a dologról úgy beszélni, hogy ne sírjam el magam. Sajnos nem megy. Amúgy is érzékeny ember vagyok.

Egy ismerösöm (csaj) aki nem ismeri öt azt mondja hogyha csinos és kedves is a választottam (és az, nagyon is!) akkor nem fog leállni egy tiszta heg, problémás emberrel hanem keresni fog "normálisat". Meg szerinte egy csinos csajnak egy idö után elege lenne hogy megbámulják rossz értelemben a pasiját. Úgy már nem tudna rám felnézni.


Mit kéne csinálnom hogy megtarthassam, ne ijesszem el? Eddig nem is csajoztam, de ö annyira megfogott hogy nem akarnám elrontani az egészet.


2015. okt. 21. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem légy vele őszinte. A hegeidet egyszer úgyis meglátja ha arra kerül a sor. Persze nem kell neki mindent kitálalni egyből ha nem akarsz róla beszélni. Ha értelmes és normálsi a csaj ami állításod szerint így van akkor biztos megérti ha azt mondod neki hogy még nem szeretnél róla beszélni. Az én párom is teli van hegekkel mert elég sokat műtötték de ez például engem egyáltalán nem zavart. Attól hogy valaki csinos és kedves még nem jelenti azt hogy felszínes és csak a külsőt nézi. Azt meg hogy ő épp olyan-e azt csak úgy tudod meg ha őszinte leszel vele.
2015. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Semmiképpen ne beszélj róla még! Később is egy olyan pillanatban kezdj bele, amikor úgy gondolod, hogy képes leszel sírás nélkül megbeszélni vele, mert a sírás mindig rossz pont a nőknél, még ha ilyen komoly okod is van rá.

Egyelőre a hegek mutogatását is jobb, ha kerülöd, amíg tudod halogatni a szexet. Persze azt se jó túl sokáig, mert akkor meg azért hagyna ott.

2015. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
5%

#2essel értek egyet, ne beszélj róla, legyen inkább meglepi. Néhány csaj még gerjed is a hegekre. A lelki dolgaidat meg...szerintem ne vele akard helyrerakni. Ne görcsölj feleslegesen.

26/F

2015. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem kedves kérdező ez egy remek szűrő! Ha egy felszínes liba, zavarni fogja. Mondd csak el mihamarabb! Én ismerkedésnél mindig elmondtam mindent, amiről úgy ítéltem, hogy kizáró tényező lehet. (pl én sokat fogytam, lóg a bőröm, ezen nem lehet segíteni)

Aki elfogad téged így, az jó... és aki nem, arról legalább kiderül. Szerintem ne taktikázz!


24/F

2015. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem az ismerősöd logikáját, hogyha valaki kedves és szép, akkor az az ember miért hagyna ott pár heg miatt? Feltételezem, hogy nagy hegeid lehetnek egy ilyen súlyos balesetből, de szerintem közel se lehetnek olyan rosszak, mint ahogy azt te gondolod, legalábbis láttam én már jó pár féle heget, de egyik se volt még olyan csúnya, hogy engem az sokkolt volna.
2015. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mond el testvér nyugodtan. ha nem kellesz neki ezek miatt, akkor b*ssza meg.
2015. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el a balesetet, aztán majd utána hegeket. Ha hasonlóan érez mint te, akkor ennek a hírnek nem sok hatása lesz. :)

20/N

2015. okt. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lenne "jó" módszer. Tégy úgy, ahogyan legjobbnak érzed. Abban biztos vagyok, hogy a barátodnak nincs igaza. Én személy szerint egy kapcsolat elején még nem szoktam az igazán komoly lelki sebeket, gondokat felfedni, inkább elterelem, vagy elviccelem a témát. Ha már megvan a bizalom, szeretet, akkor úgyis elmondom. Úgyis rákérdez még később. Tudd, hogy azon túl, hogy a hegeket autóbalesetben szerezted semmit sem kell mondanod. Egy kapcsolat legelején még senki sem szereti teljesen kiadni magát. Ezt ha okos, meg fogja érteni. Hajrá!
2015. okt. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha egy lányt elriasztanak a hegek, akkor biztos nincsenek komoly céljai...

Egyébként ha megszeret téged, hegekkel együtt is így fog érezni. Nem fogja érdekelni ha megbámulják a pasiját. :)

2015. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!