Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki összetört lelkileg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki összetört lelkileg, adjam vissza neki? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

találkoztam egy sráccal és azt mondta, hogy nem vagyok elég szép..azon gondolkodok, hogy hasonlóképpen és is a külsejéről mondok valamit, hogy összetörjön persze finom keretekben elcsomagolva, ez a bosszúálló döntés jó ötlet?

szeretnék jobban lenne, annyira kedvem lenne visszaadni neki


2015. aug. 25. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
És mit nyersz vele? Inkább koncentráld az energiáidat arra, hogy olyasvalakit találj, akinek bejössz...
2015. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem meg gyújts fel egy zacskó kutyaszart a háza előtt! :D
2015. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát engem meg nem akar akinek tetszek. Nyilván a természetem nem bírja, az rosszabb. Javíts a külsődön akkor fog csak igazán pofára esni.
2015. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 omba ***** válasza:
hagyd a fenébe... minek?
2015. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez tök gyerekes viselkedés, ne akarj ilyet csinálni.. + lehet nem is sül el valami jól és csak te égsz be
2015. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fish1 ***** válasza:
Szerintem felesleges energiapazarlás. És lehet pont akarta elérni vele, hogy felvedd a dolgot, ne add meg neki azt az örömöt... legyél közömbös, az jobban fogja idegesíteni.
2015. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Inkább gondolkodj el azon, hogy mennyire stabil az önértékelésed, ha összetörsz attól, ha valakinek nem vagy az esete...
2015. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

- találsz nála egy jobb pasit, és összejössz vele

- még magabiztosabb leszel, mint eddig, ezzel tudtára adva, hogy le se sz.rod a véleményét


Ha valami durvábbat akarsz csinálni, akkor elveszted az erkölcsi fölényedet, ami rosszabb, mint maga a baszólás.

2015. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!