Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek? De hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek? De hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom, még csak pont, hogy beleesek a felnőtt kategóriába, de a tiniben nem kapok normális válaszokat. 18 éves vagyok.

Van egy fiú, egy évfolyamra járunk, de más osztályba, összvissz 4 óránk van együtt egy héten. Nagyon tetszik, furcsa, mert szinte nem is ismerem, mégis nagyon vonz benne valami. Szeretném megismerni, de nem tudom, hogy kezdjem. Ugye most szünet van, odamenni nem tudok hozzá, de alapból se tudnék, mert mindig a haverokkal van körülvéve.

Írni szeretnék neki, de fogalmam sincs mit, félek, hogy elküld azonnal vagy leráz... Nagyon nincs önbizalmam, ezért is ilyen nehéz ez.. Mit tanácsoltok? Hogy kezdjem a beszélgetést?


2015. okt. 22. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Tanuld meg, mindig ok nélkül félsz ha félsz.

Beszélj érzelmekből.

"Szia láttalak és eléggé megtetszettél plusz nem tűnsz szajhának mint sok kortársunk, szeretnélek megismerni."

Any.

2015. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És szerinted ez nem "letámadás"? Mi van akkor, ha közli, hogy bocs, nem érdekelsz? Aztán még egy évig lesznek közös óráink... Annyira nem bízom magamban.
2015. okt. 22. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
És akkor mi van visszautasít és lesz később is közös órátok? Kötelező lesz mellette lenned végig éveken keresztül? Ha lepattint ne érdekeljen, lógj a barátaiddal stb. Hidd el ha nem érdekled nem fog rajtad járni a srác esze. Legyél felnőtt ha már annak akarod tartani magadat, nem pedig tininek.
2015. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg akkor odamenni hozzá amikor maga van és nyiltan mond meg neki a dolgokat. Esélyes ha a haverjaival van nem úgy fog reagálni mint ahogy valóban szeretne a haverok miatt. Ezért ha kettesben tudnátok lenni akár 2percre tökéletes lenne. Mondjuk én örülnék ha leszólitanál még akkor is ha nem tűnsz szimpatikusnak nem égetnélek le az egész suli előtt. 22/F
2015. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, köszönöm a válaszokat :)
2015. okt. 22. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Én facebookon kezdenék el beszélgetni vele, és ha jól elvagytok, akkor úgyis megbeszéltek valami programot. :) Szóval sulin kívül fűzném...
2015. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!