Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik haverom ezt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik haverom ezt mondta, egyetértetek vele? 21l

Figyelt kérdés
"Ha akarok valamit egy csajtól, kezdeményezek nála. Rám ne nyomuljon egy csaj se. Ha egy pasinak kell egy csaj, tesz érte. Ne a nyúl vigye a puskát."
2015. okt. 22. 19:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha egy Férfinak kell egy Nő, tesz érte és slussz-passz?
2015. okt. 22. 19:23
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
mostanában elég sok a puhap.öcsű pasi szalelfogadott ha a lány kezdeményez szerintem. Néha még nekem is bejön :)
2015. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem értek egyet. Ha kellek egy nőnek, merjen lépni ő is értem. Mivel sokatok nem is fejezi ki jelzésekkel ezen vágyaitokat, miből ébrednék rá, hogy esetleg nekem is bejön a nő, csak addig a háttérben volt? :D
2015. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
en egyet ertek a haverral, ha a fiu eselyt lat merjen lepni es tegyen a csajert
2015. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem értek egyet magával a kijelentéssel, rengeteg félénk srác van, aki fél a visszautasítástól, és az istennek se kezdeményezne. Az elvvel viszont egyetértek, nem szeretem az olyan típusú embereket (a nőkben sem), akik csak várnak a sült galambra.
2015. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell ilyen korlátoltan gondolkodni. Teljesen mindegy, melyik teszi meg a kezdő lépést, a lényeg , hogy meglegyen az összhang. Az a legjobb, ha mindkettő mutat érdeklődést a másik iránt, és már van valami szemezés, mosoly meg ilyesmik, amin el lehet indulni, hogy aztán konkrétan melyik megy előbb oda a másikhoz, melyik rámenősebb, az részlet kérdés.
2015. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Én nem értek egyet. Férfiként úgy gondolom, hogy csak mert egy nő kinézett magának és jeleket küld, még nem fogok rányomulni. Ha akar valamit, igenis lépjen csak Ő. Nehogy már megrebegteti a pilláit, én meg tálcán kínáljam magam!

És nincs bennem vadászösztön, nincs szükségem rá, hogy küzdjek érte. Irritálnak az ilyen hozzáállású srácok egyébként is... mint ha csak az Ő privilégiuma lenne csajozni, a lány meg nem léphet, ha szeretne sem. Nevetséges! Általában amúgy a lányok közt népszerű srácok vannak így, azt hiszem. Mivel könnyen kapnak maguknak valakit, így kell nekik a kihívás.


24/F

2015. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Nyomulni nem nyomultam, tisztán megmondtam, hogy tetszik, ezek után felfigyelt rám és elkezdett udvarolni. Így jöttem össze a barátommal. Ha én nem kezdeményezek, lehet, hogy nem figyel csak úgy fel rám.
2015. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kurtz Bickle ***** válasza:
94%
Én úgy állok egy kapcsolathoz, hogy az a nőnek ugyanúgy érdeke, mint nekem. Szóval nem ítélkezem a kezdeményezéssel kapcsolatban. Nem méricskélem, hogy pontosan ki hogyan és mennyit tesz. Mindkét félnek éreznie kell a törődést, ez a lényeg.
2015. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Hülyeség.

Én szeretem, ha rám nyomul egy csaj :D

2015. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!