Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tanácsoltok? Egy hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Egy hete ismertem meg a lányt, azóta nem telik el úgy nap, hogy ne beszelnénk.2 napja találkoztunk először, de akkor ott voltak a barátnői meg az én haverom is, aztán tegnap ismét találkoztunk, de akkor már kettesben

Figyelt kérdés
De egy a bökkenő.6 hónapja barátja van.De most éppen nincsenek együtt, de mégis ugyanúgy vannak mintha együtt lennének. Viszont folyton panaszkodik nekem, hogy veszekednek, a barátja rövid pórázon tartja közbe nem is foglalkozik vele. De ami pozitív, hogy találkozni egyszer találkoznak egy héten, közelebb is lakunk egymáshoz. De egyszerűen nem tudom hova tenni ezt az egészet, egyszer küldi a jeleket nagyon. Utána meg mutat a telefonjából egy képet, hogy nézd milyen aranyosak vagyunk a barátommal, de azért mindig leoltom ilyenkor. Szerintem tesztel engem folyamatosan mire, hogy reagálok, de nem tudom mitcsináljak, viszont azt tudom, hogy ez a lány egy teljes hét alatt úgy megfogott engem annyira jól érzem magam vele, hogy egy ilyen kincset luxus lenne veszni hagyni!
2014. szept. 21. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

A lány kapcsolata haldoklik, de nem fog merni véget vetni neki ez a baj, szóval csak probléma lenne belőle. Nagyon bizonytalan az látszik és vonzódik hozzád. Ha nem lenne probléma kettejük között akkor nem hozná ennyire a tudtodra. Ha szakítanak is, egy jó ideig max legjobb barátja lehetsz aztán majd meglátjuk. Én azt javaslom csak óvatosan, sok lány van még.


Max elmondhatod neki hogy ez igy nekem furcsa, mert a te szemszögödből ez ezt jelenti, és ha nem akar semmit akkor ne csinálja nem akarod félre érteni. Döntse el mit szeretne és úgy cselekedjen.

2014. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!