Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, ti nem szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti nem szeretitek a szenvedélyes csajokat? Vagy én voltam túl sok?

Figyelt kérdés

Már egy ideje randiztam a barátommal, mikor elindultunk egy kis éjszakai kirándulásra és tényleg egy forgalomtól távoli helyen elkezdtünk csókolózni ami átment egy kis szenvedélyes smaci-tapizásba. Nem lett belőle szex de még petting sem, le sem állított, mégis másnap - és azóta is párszor - megkaptam hogy az ilyesmit vissza kell fogni, ez csak a hálószobába tartozik, vannak határok.

Azóta mintha lőttek volna a szenvedélyességemnek. Legalábbis vele kapcsolatban. Vettem a lapot, hogy őt csak megcsókolni lehet, de még így is egy kicsit prűdnek érzem őt, és szerintem inkább örülnie kellene hogy egy szenvedélyes barátnője van, akinek még fantáziája is van, és szereti az izgalmas dolgokat intim témában is.

Én csinálom rosszul és tényleg vissza kell fognom magam vagy pedig neki van tényleg furcsa hozzáállása a dolgokhoz?


2015. okt. 25. 17:01
 1/9 A kérdező kommentje:

Meg amúgy is olyan fura, ha megkérdezem tőle hogy mire vágyik szex közben, nem mondja el (vagy nem tudja elmondani), ha incselkedek, csábítgatom, teljesen félreértelmezi....

Mit csináljak vele? :S

2015. okt. 25. 17:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eltérő a szexkultúrátok. Itt nincs olyan, hogy "normális", a nem összeillő emberek nem tudnak egymással mit kezdeni.

Amúgy meg ilyen hidegben valóban nem szerencsés a szabadtéri szex... mi a párommal űzzük amúgy, de nem 3 fokban...

2015. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék egy ilyen lánynak, mint te :)
2015. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor még nyár vége volt. Ezt kihagytam a történetből :)
2015. okt. 25. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es mindent elmondott. Nem vagytok egymáshoz illők ezen a téren.
2015. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális. Az én barátnőm is ilyen volt és én az ilyen lányokat jobban kedvelem :)


Olyan fiút kell találnod aki hozzád illik ebben is és szabadon kiélheted a vágyaid vele.

2015. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
Szex esetében mkinek máshol vannak a határok. Érdemes beszélni róla h tudnak e közeledni egymáshoz, de ha nem;az egészet kár erőltetni.
2015. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik exem volt nagyon szégyellős, a barátai előtt pl meg se csókolt. Viszont mikor nem volt ott senki, huha... Mindig mondtam is neki, hogy érdekes, mikor a bugyimat kell rekordgyorsasággal lehúznod, nem vagy szégyellős... Mindig azt felelte, az más, akkor ketten vagyunk.
2015. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szex terén nem illetek össze.

Én nagyon eltudnék viselni egy ilyen nőt magam mellett!

2016. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!