Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szeretitek a szenvedél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek a szenvedélyes pasikat?

Figyelt kérdés
Szóval én például nem bírok egy napot se gitározás nélkül, a lételemem, szerelmem a zene:) De az életem más részére is igaz ez, ha valamiben elég tudást szerzek, csak repülnek az órák vele, volt már hogy takarítanom kellett raktárban, az elején untam, de a végére olyan fényesre sikáltam mindent, hogy csak néztek a többiek, olyan vagyok, mint egy csajxd De mikor öcsémmel legóztam, akkor is, mikor ő megunta, én még 3 óráig építettem a szerkezeteket legóbólXD Néha a tanulásba is bele tudok merülni:DD Bármibe belekezdek, egyre többet akarok belőle, amint átlátom a dolgokat és alkothatok. De volt már olyan csaj, akire hajtottam, aki szerint ez unalmas, szerintem gyerekesnek tartott. Szeretném tudni az arányokat, hogy lányok inkább szeretik ezt, vagy inkább nem.:) Nem akarok megváltozni, de jó tisztában lenni a dolgokkal:D
2011. aug. 20. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Kis művészlélek, én is ilyen vagyok. Szerintem magadnak akarj megfelelni, ne egy nőnek. Ne színészkedj, légy önmagad, ez a legjobb módszer. Kérdésedre válaszolva: igen, nekem is van barátnőm.
2011. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megláttam a kérdésedet egy kicsit más folytatásra gondoltam...:D amúgy szerintem ez egyáltalán nem gáz amit leírtál, legalább eltudod magad foglalni!

20/L

2011. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szexuálisan is szenvedélyes vagyok, de az egyik bnőm se zavartatta magát emiatt:D
2011. aug. 21. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Legózol de még szexuálisan is aktív vagy, ne máááááá! :D Biztos van olyan lány akinek bejön!
2011. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akár Kozsó öcsi, akár Kozsó!!!
2011. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányok imádják azokat a pasikat, akik zenélnek... :)
2011. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szenvedélyes nálam nem ezt jelenti, ez talán inkább a kitartó, alapos és maximalista, de nem is ez, nem tudom. Még sose találkoztam ilyen fiúval, de így leírva nagyon jól hangzik. Szóval igen, így leírva ez nagyon bejön.
2011. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!