Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti mit szolnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit szolnátok ha az első randin a lány megcsókol, vagyis ő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Voltam ma randin,viszont az illetőn azt vettem észre hogy legszivesebben megcsókolna. Viszont a randi végén megakartam csókolni. De ő azt mondta hogy majd legközelebb. Nagy hiba volt? Kérjek tőle bocsánatot? Vagy ez mégis mit jelenthetett? 20L
2015. okt. 25. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Volt már hasonló. Találkoztunk, első dolga volt, hogy adott egy szájrapuszit. Klassz volt, megkönnyítette a dolgom. A szex közelében jártunk azon a napon. :D
2015. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Èn nem akartam szexelni. De az viszont nem esett jol hogy a fejet elforditotta. Szerintem nagy hiba volt. Csak hat bennem volt az is hogy felenk. Kozben meglattam rajta hogy megakar csokolni. Nem tudom. Varjam meg mig o keres?
2015. okt. 25. 22:26
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Dobd ki. Az a csóka egy igazi idióta.
2015. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 opened paradise ***** válasza:
60%

Én nem vagyok az első randis csók híve. Vagy mióta beszélgettek?

A kezdeményezés jól esne.

2015. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mar kb 1 honapja, es ma tudtuk osszehozni a talalkozot. Nem tudom....mar nagyon banom. Hibaztam, de hat a hibaibol tanul az ember. :)
2015. okt. 25. 22:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább ő hibázott. ne bánkódj rajta, hátha összeszedi magát és elkezd úgy viselkedni, mint egy férfi. ha meg nem, keress mást.


Ki is fejtehetem: ha már egy hónapja beszélgettek, akkor nagyjából el kellett, hogy döntse, akar e valamit. Ha az első randin olyan jeleket küld, hogy megcsókolna, de nem teszi, akkor kissé tesze-tosza, de ha vissza is utasít, akkor vagy nem jöttél be neki, vagy, rosszabb esetben fogalma sincs mit akar. Adj neki mégegy esélyt, de ha nem csókol meg a második randin, akkor szerintem felejtős a dolog.

2015. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az a legjobb ha az első randin már meg van az első csók, ha pedig a nő kezdeményezi, annál jobb, mert annál biztosabban látom, hogy szeretne folytatást.
2015. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azzal nincs gond, hogy nem akarta elsietni, de visszautasítani a csókot hááát... sztem nem te voltál hibás, sztem ez vagy nagyon bunkó volt a részéről, vagy valamilyen extra gátoltság... vagy alacsony önbizalom, és be akarja bizonyítani, hogy ő kontrollál?? Fura mindenesetre...
2015. okt. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elég tré dolgot csináltál! Csak akkor kell lépni ha biztos a dolog. Ő neki tutira nem jössz be, ha nem csókolt meg... Mondjuk ilyen béna csávóval minek kezdesz?
2015. okt. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg tetszene, ha egy nö kimutatná kerek perec mit akar. Volt barátnőm becsípve ugyan, de meg akart csókolni az első randin, de csak szájra puszit meg egy nagy öleléet kapott. Nagyon bunkónak éreztem magam egy ideig, aztán amikor rákérdeztem nála, kiderült, alapból ő se tenne ilyet, csak az alkohol miatt. Hozzáteszem félénk típus vagyok. És lehet a te "illetőd" is az. Én hagynék neki még némi időt, hogy kibontakozzon.
2015. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!