Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes úgy elmenni a randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy elmenni a randira (első alkalmak egyike), hogy a lány megmondja előre fixen hogy csak 1-2-3 órát maradhat?

Figyelt kérdés

Már néhányszor előfordult korábban is, hogy egy lány mondta a randi előtt, hogy nem maradhat, amedig akar, mert más dolga van utána. Ez nagyon zavaró.


Főleg mert már olyanok is voltak, hogy egészen közel kerültünk ahhoz, hogy megcsókoljuk egymást, de akkor pár perccel előtte szólt, hogy idő van, mennie kell.


Egyszerűen így nem lehet tervezni és az intimitás kialakulására is kisebb az esély. Az ilyen fix idős randikon nagyon ritka hogy megtörténjen az első csók, szex meg pláne nem lehet.


2015. aug. 17. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
De miért is kellene egy első randinak tovább tartania? Első alkalom, nem lehet tudni mire lehet számítani. Csak ismerkedtek, beszélgettek. Én is úgy megyek első randira fiú létemre, hogy csak ismerkedés és ennyi, nem várok tőle többet. Ha komoly lánnyal ismerkedem, tudom, hogy nem szexre, akkor eszembe sem jut a csók vagy a szex első alkalommal. A lány se venné jól, ha máris letámadnám elsőre.
2015. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

És egy randi csak akkor lehet jó vagy sikeres, ha smároltok vagy szexeltek?

Érdekes hozzáállás...

2015. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg élvezni a "bizsergést", mert nagyon kellemes érzés tud lenni, ha nem azon görcsölsz, hogy mi NEM történt, hanem arra koncentrálsz, hogy mi történt. Utólag nagyon jó lesz visszaemlékezni erre az időszakra. Engedd el a fejedben lévő ütemtervet, hogy hogyan kellene alakulnia a randinak, és csak sodródj!
2015. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogd úgy fel a dolgot, hogy a csaj nagyon elfoglalt, de mégis szorított időt arra, hogy találkozzon veled!
2015. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én sem szánok első talira (mert h az első nekem nem randi) max 2 órát

ez alatt pontosan fel tudjuk mérni h kellünk e egymásnak

természetesen ha rendben van és van esély következőre akkor arra már nem csak 2 órát szánok

2015. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1:

És ezt hányszor próbáltad egyáltalán? Általában én is komoly kapcsolatokra utazom, de mindig próbálkozom már a legelső randin is a csókkal és lehetőleg 5-6 randin belül a szexszel.


Képzeld a legtöbb lány vevő az első randis csókra. Eddig minden későbbi barátnőmmel csókolóztam az első randin. Volt akivel több évig voltam együtt.


2:

Igen. Ha nyilván mindent megteszek érte mellette (nem csak úgy várom a semmiből a csókot), akkor elég sokat mond a kettőnk közti viszonyról, hogy már csókolózunk-e valamikor egy 3-4-5 órás randi folyamán.


Ahogy mondtam, eddig minden tartós barátnőmmel (a 18 éves korom feletti időkben) az első randin csókolóztam.


3:

Amikor sodródni akartam, akkor sikertelen voltam. Nem igazán vagyok az a spontán ember, persze nem is mindenben ütemterv szerint élem az életem. De nem az a spontán jófej srác vagyok a csoportból, hanem inkább az a visszafogottabb.


4:

Hááát... Az az igazság, hogy akkor inkább mondom egy lánynak mostantól, hogy nem akarok vele találkozni addig, amíg nincs lehetőség arra, hogy addig maradjon ameddig ő szeretne, ne pedig addig amíg más dolga el nem szólítja.

2015. aug. 17. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!