Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj a suliban ,aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj a suliban ,aki nagyon tetszik, ő most 9.es, én 10.es vagyok, szeretnék vele beszélni, de általában amikor látom szünetekben ő az ablakpárkányon ül, és vele van a fél osztálya. Miképp tudnék vele beszélni?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van valami használhatő, és legfőképp értelmes ötlete, akkor az legyenszíves és írja le.

Előre is köszönöm!


2008. szept. 11. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Kapd el, amikor nincs. Ha ennyit nem tudsz megoldani, akkor megérdemled :)
2008. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%

Szia!

Nekm is volt régen egy ilyen esetem csak én a dökelnökbe voltam szerelmes és őt ugye mindenki ismeri és so sincs egyedül...!Én megkértem az egyik haverját hogy szoljon neki hogy beszélnék vele...!!Mondtam hogyha tud akkor legyen már pl hét kor az udvaron xy helyen.Na és ott beszélj vele..!!Ja és mond hogy egyedül jöjjön és ha lehet olyan helyet válassz ahol nem zavarhat senki(pl egy arra járó barát stb...)

2008. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
kerülj a közelébe, és hallgasd ki miről beszélnek és csatlakozz be véletlenszerűen ha otthon vagy a témában:Dén is ezt csinálgattam anno:Dvagy várd ki amíg egyedül lesz és úgy kérd el az msnjét és akkor el van kenve a táma, akkor már csak kérsz egy talit és nyertél
2008. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az msn-jét az iwiw-ről is megtudhatod. Ott megbeszélhetsz vele egy személyes(!) beszélgetést. Randira szerintem csak a gyávák hívnak egy nőt msn-en vagy sms-ben.

Ha nincs fent az iwiw-en küldj neki meghívót. :)


Reggel (suliba menet) talán nincsenek körülötte. Akkor is találkozhatsz vele "véletlenül".


Sok sikert! :)

2008. szept. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Térdencsúszva menj utána lehetőleg, és kapaszkodj a lábába ha nem állna meg xD
2008. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőétöl kérd el az msn címét vagy a telefonszámát és ott tudsz vele beszélni.(énis ezt szoktam csinálni)vagy üzend egy haverjával hogy valahol tallkozzatok
2008. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és üss le mindenkit és akkor egyedül leszel vele
2010. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mássz fel a falon és rángasd le a térre..
2010. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Adri+ ***** válasza:

Attól eltekintve, hogy már '8.as a kérdés, lehet másnak is hasznosat mondunk. :)


Van olyan, akin ott vannak ezrével, és mindíg.

Ezeket kapásbol kerülöm. Ezek általában annyira egy

beképzelt, sznob fajta hogy el sem tudom vele képzelni, hogy

releváns esélyünk lenne legalább időnként az esetlegesen közös

kapcsolatunkban a családunkkal vagy éppen egymás közt maradni.

Ez meg számomra nagyon fontos egy relevánsan hosszú távú

kapcsolatban. Legyen boldog, hogy van bandája, lwehet hogy közös

bandánk is lesz : viszont legyen szabadidőnk is. Mindenkinek más a

stílusa.


Adri

2017. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!