Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályomba. (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomba. (? )

Figyelt kérdés

Osztálytársam és nagyon tetszik. Gyönyörű a szeme stb.

Szerencsémre nem a "menő" lányok közé tartozik de van 3 barátnője akivel mindig eggyütt van. Szerencsére velük is jóban vagyok. És azt hallottam tőlük, hogy nem szeretne osztályban kapcsolatot viszont nem tehetek róla hohy ott ismertem meg tehát e mögé rejtözést nem nagyon veszem be. Ritkán beszélgetünk néha jól elvagyunk, máskor meg teljesen elhidegülve érezzük magunkat. Van ennek így esélye?


2010. márc. 17. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon. Nem túl jó ötlet osztálytársal kezdeni,max akk ha most ballagtok majd.
2010. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét
2010. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én osztályomba velem együtt három pár van. Egyikőjük 20 hónaposak, én a barátommal 8 hónaposak múltunk(és még mindig nagoyn nagy a szerelem), a harmadik pár 5-6 hónaposak kisebb megszakításokkal. Én is elterveztem h osztályon belül nem szeretnék semmit, erre már több mint 8 hónapja együtt vagyunk és nagyon imádjuk egymást. úgyhogy próbálkozz csak:)
2010. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak azért mondogatom ezt a szöveget, hogy osztálytárssal nem jönnék össze, hogy leplezzem, hogy az osztályomban nem kellek senkinek.
2010. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha tetszik...ki tudja, lehet talan o a nagy O szamodra...s csak azert hagyod elmenni, mert osztalytars?...hat ez azert mar durva...ha szereted, mondd meg neki...lehet, hogy o is pont ugy erez irantad...nyugodtan probald meg:)...:)
2010. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12/ A?
2010. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha szereted és ő is szeret akkor minden oké, de tényleg nem a legjobb dolog "házi nyúlra lőni". Én már csak tudom, reggelente ex-em úgy köszön általában hogy "akaszd fel magad" (nem tettem semmi rosszat ezt ő is tudja, és bevallotta). Ami valjuk be eléggé demoralizáló lehet. De mesét félretéve, ha megtudjátok oldani, hogy ne legyetek túl sokat együtt és szeretitek egymást, egy próbát megér!
2010. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez a 'hazinyulra nem lovunk' dolog csak addig mukodik, amig bele nem esel egy hazinyulba...amugy bocsanat erte, de szerintem egy nagy marhasag...ha szeretitek egymast miert ne jarhatnatok?...eleg nagyok vagytok mar ahhoz, hogy ha nem lesz jo vege, akkor is joban tudtok maradni...vagyis, el tudjatok turni a masikat...ehhez szukseges az erzelmi intelligencia is...:)...de ez csak az en szereny velemenyem...
2010. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én 13 vagyok és nekem is ez volt a gondom!

Stilust váltottam !

és 1 honap mulva megtudtam hogy tetszem neki igy elhivogattam és bejött

már 3 honapja járunk 7.es vagyok

2011. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!