Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire gondolnátok ha a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ha a randi után a lány felenged magához és látod, hogy hat macskája van?

Figyelt kérdés
De talán már emlitette is a randin. Baj? elfogadnátok?
2015. okt. 28. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 5 macskája van. Nincs ezzel semmi gond, de ők kertes házban laknak, így nem zavar.
2015. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mit gondolnék?

Hogy állatbarát,és talán kissé magányos... de semmi rosszat,én is szeretem a macskákat.

2015. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ameddig az udvaron van nincs gond!
2015. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lakásban
2015. okt. 28. 21:14
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
akkor azt mondanám bocsánat de mennem kell szia
2015. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
maz, te az előbb még nő voltál
2015. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát körülnézném a macskát, hogy mennyire idegesítő fajta lehet. Akár még el is fogadnám, főleg, ha a csaj lenne olyan jó, hogy megéri még ez is. Az ágyába ne másszon fel. Vinnyogó csivava jobban idegesítene. Legalább nincsenek egerek nálluk.
2015. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
És tisztán is tudod tartani a lakást 6 macska mellett? Mert az egyik szomszéd befogta a környék összes kóbor állatát, és olyan büdös volt nála a végén, hogy kihívták a közvetlen szomszédjai az állatvédőket és elvitették az állatait, mert maximum 2-t lenne szabad tartani lakásban, nála meg volt vagy 15... Ha normális körülmények között élsz, nem minden macskaszőr és büdös, akkor nekem mind1.
2015. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Imádom a macskákat, de sajnos allergiás vagyok a macskaszőrre, szóval rövid macskázás után átjönnénk hozzám, és irgalmatlanul megdugnám a csajt :D
2015. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem biztos hogy szeretnék az ágyába feküdni.
2015. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!