Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen együtt lenni/élni egy látássérült vagy vak lánnyal?

Figyelt kérdés

Az a történet, hogy társkeresőn megismertem egy látássérült lányt, alig lát valamit az egyik szemére, de úgy gondoltam, mivel kíváncsi voltam, hogy randizzunk. Eleinte elég érdekes volt, mert nagyon szokatlan volt a helyzet, de valahogy megfogott, pedig nekem is előítéleteim voltak. Szerintem szép is, aranyos, kedves. Mit gondoltok van értelme belebonyolódni ebbe? Valakinek hasonló tapasztalat?

35/F



2015. okt. 15. 23:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Én nem bonyolódnék bele, de te tudod...
2015. okt. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Csúnyán hangzik,de lagalább ők nem felszínesek.
2015. okt. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, hogy nem számítottam arra, hogy ennyire megfog. A képek alapján nem nézett ki ennyire jól, pedig állítólag nem régiek. Marha jó alakja van, jól öltözködik, egyszerűen nem tudom mit tegyek. Valójában attól is félek, hogy a környezetem mit szólna hozzá, rokonaim nem annyira elfogadóak, legalábbis nem mindenki.
2015. okt. 15. 23:54
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom nincs,de szerintem ne írd le a lányt kapásból.

Nyilván lesznek olyan dolgok,amiket nem tudtok együtt csinálni,ezeket át kell gondolni,megy-e úgy is!?

Ha tetszik,és felül tudsz emelkedni minden ezzel járó problémán,hogy okyan a látása,amilyen,miért ne?

Annyit hozzátennék,szakítani sokkal nehezebb lesz vele,mint egy teljesen egészséges nővel,bármilyen tapintatos és normális leszel vele,szinte biztosan xar embernek fogod érezni magad,ezt vedd figyelembe.

2015. okt. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Közben látom a válaszod.

Felnőtt ember vagy,nehogy már a rokonok mondják meg,kivel kezdj!

CSAK akkor hagyd a fenébe a lányt,ha NEKED vannak komoly fenntartásaid vele szemben.

Rokonok?

Ne viccelj, nem vagy már gyerek.

2015. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem lát, más érzékei sokkal fejlettebbek a normálisnál. Ismerek párt, ahol az egyik fél szintén vak, a férje imádja, gyönyörű gyerekük született, tökéletesen eltudja látni. Jó a közelükben lenni, sugárzik körülöttük a szeretet :) neked kell tudni, mennyire vagy toleráns, mennyire befolyásolnak a kívülállók. Az én boldogságomba biztos nem hagynék senkit beleszólni. (N)
2015. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Természetesen nem számít mások véleménye, csak hát tudjátok milyenek az emberek.

Igazából a legfőbb kérdés az, hogy pl. náluk hogy megy az, hogy mondjuk meg akarod csókolni. Előre szólsz neki? Vagy megkérdezed? Azt sem tudom, hogy egyáltalán volt-e már férfivel. Valahogy ki kell találnom ezeket hogy legyenek, mert nemsokára itt a második randi és addigra el kéne döntenem, hogy akarom-e.

2015. okt. 16. 00:09
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg es ha o eleted szerelme tudni fogod es nem fog semmi szamitani
2015. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Hány éves a lány? Ez sem mindegy.:)
2015. okt. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt vak barátom, mindennek megvolt a trükkje :) Együtt nem éltünk, de ő egyedül élt már akkor. Mellesleg látássérültek pedagógiáját tanulok, szóval, ha kérdésed van, írj nyugodtan. Semmiben nem rosszabb, vagy jobb, mint látóval élni együtt, az előítéletek pedig azért vannak, hogy leromboljuk őket.
2015. okt. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!