Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy bonyolult "szerelmi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bonyolult "szerelmi" ügyben szeretném a segitségeteket kérni ha lehet?! Többi lennt! | √

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki eddig rám volt kattanva de akkor ponnt volt nekem valakim...és most õ tetszik nagyon sokat beszélünk meg minden csak hogy a multkor megkért arra hogy szerezzek neki csajt! Nem is itt a baj hanem az nap amikor el akartam mondani neki az igazat a barátnõm odajött hozzám és megkért engem arra hogy hozzam össze avval a fiuval......én nem tudtam mást tenni megprobáltam õlet összhehozni (ami szörnyû érzés volt nekem) De kiderült h a fiunak nem jõn be a barátnõm.......most viszont nem tudom hogy mit tegyek mert a barátnõm nagyon haragudna rám ha járnék a sráccal, de már ugy tudom hogy nem tetszem neki...keressek valaki mást vagy inkább probáljam meg és bántsam meg a barátnõmet?? Ha valaki tud segitsen! Elõre is köszönöm!!
2014. szept. 29. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szard le a barátnődet, amilyen csajok barátsága. Nem ő jön be fiúnak, nyelje le. Mindenesetre te próbálkozz be!
2014. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jo de nekem nagyon fontos a barátnõm!! És õ is már sokat tett értem ......lehet hogy most nekem kell tennem érte nem??
2014. szept. 29. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!