Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten milyen programot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten milyen programot ajánlanátok amivel indirekt kicsit közelebb hozhatnám magunkat? Sajnos szakítás szélén állunk

Figyelt kérdés
Nagyon megromlott köztünk a viszony, sokszor unalmas is már a kapcsolatunk. Szeretném valahová elvinni ahol újra közelebb kerülhetünk egymáshoz. Az indirekten azt értettem, hogy nem séta a Duna parton, ahol kettesben beszélgetünk, hanem pl. valamilyen extrém, izgalmas dolog. 20 évesek vagyunk.
2015. nov. 1. 13:43
 1/7 anonim válasza:
34%
Nekünk gyerekünk lett..ez már elèg izgalmas? Amùgy egy idő után kell valami közös dolog vagy cèl mert tényleg unalmas tud lenni
2015. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
PlayIT. Lol.
2015. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

A gyerek még soha egyetlen kapcsolatot sem mentett meg.


Ami közelebb hoz, az a közös program, közös élmények és nevetés, de ez is csak akkor, ha nincs konkrétan megfogalmazható probléma, mert ha van, akkor azt előbb meg kell beszélni!


Esetleg egy szabadulószoba, krimi-vacsora, vagy ilyesmi?


[link]

2015. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Drága kedves 20 éves kérdező!


A problémákat előbb meg kéne beszélni, megoldani, mert az, hogy most egy programmal el akarod fedni, attól a probléma még ugyanúgy megmarad!


Programok, amik szerintem jó lehet: túrázás, hajókázás, színház, esetleg egy párterápia.

2015. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Duna part teljesen sablonos és eszméletlenül unalmas szarság. Hát a szórakozóhelyeket sem ajánlom, mert az se nagy szám + még le is szólítják páran a nődet még ha ott is vagy mellette.

Az ha megromlott a kapcsolatotok, az nem a programok hiányának köszönhető, hanem a személyiségednek.

2015. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is a szabadulószobára gondoltam, köszönöm!
2015. nov. 1. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Swinger party.
2015. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!