Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy olyan pasival, aki külsőre az ideállotok, de belsőre teljesen úgy viselkedik, mint Csillag Patrik?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 18:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Jobb szeretem, ha belsőre az ideálom valaki. Egy külső ideálba nem tudok beleszeretni.
2015. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Ki a f aszom az a csillag Patrik?
2015. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Persze hogy összejönnének :)
2015. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Borzasztóan zavarna, ha szellemileg ennyivel az én szintem alatt lenne.
2015. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Kizárt. Nálam az értelem nagyon fontos.
2015. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Spongyabob haverja.
2015. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Érdekesek a lánykák válaszai... Jöhetnek még, aztán levonjuk a konklúziót. :D
2015. nov. 1. 19:07
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, remélem, nem arra akarsz kilyukadni, hogy hazudunk.

Nézd, én 30 éves elmúltam, lediplomáztam, nem büfészakon, hanem mérnökként, plusz még továbbképeztem magam, dolgozom, és a munkában használom is a szaktudásomat, szeretek regényeket olvasni, könnyedebb és komolyabb műfajt egyaránt, ráadásul angolul is, nem csak magyarul, és még tudnék mit írni. Számomra nem lenne megfelelő partner egy üresfejű pancser, akkor sem, ha külsőre megfelel az "ideálomnak".

Speciel most pont ismerek egy pasit, aki megfelel az ideálomnak külsőre, és mellette szellemileg is egyenrangúak vagyunk.

2015. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
volt egy baratom aki amilyen jól nézett ki olyan buta volt:) beszelgetni se tudtunk értelmesen,semmi értelme így kapcsolatnak
2015. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

19:27-es válaszoló!


Szó sincs hazugságról, egésze egyszerűen arról van szó, hogy a lányok másképp vélekednek akkor, amikor véleményt kell formálniuk, és akkor, amikor benne vannak egy adott helyzetben. Amit mondtál, egy tipikus női vélemény, tiszteletben is tartom, de azért jókat mosolygok rajta, főleg ha a saját tapasztalataimat is előveszem. :-)


Köszi a választ mindenesetre!

2015. nov. 1. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!