Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy olyan pasival, aki külsőre az ideállotok, de belsőre teljesen úgy viselkedik, mint Csillag Patrik?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 18:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, én tartom magam a cselekvésben is ahhoz, amit mondok/írok. Ha neked nem ez a tapasztalatod, azt borzasztóan sajnálom, de ebből még ne ítélkezz ismeretlenül az ide írók fölött, mert minket nem ismersz.
2015. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

19:44-es!


Azt gondolhatom, hogy kb 11 év csajozási tapasztalattal a hátam mögött megengedhetem magamnak, hogy ítélkezzek. Az átlag férfi valóban nem teheti ezt meg, hiszen egész életében akad egy pár randija, meg annál is kevesebb komoly kapcsolata. Én láttam, amit láttam, hallottam, amit hallottam, tapasztaltam, amit tapasztaltam. A válaszodat köszönöm, de egyet nem értek vele, viszont most kritikát sincs kedvem írni róla, meg hosszú és unalmas lenne. Mindenesetre köszönöm a választ.

2015. nov. 1. 19:51
 13/21 A kérdező kommentje:

19:39-es:


Idő közben derült ki, hogy buta, vagy alapból tudtad, és megpróbáltad, hátha át tudjátok-e hidalni ezt a problémát? :D

2015. nov. 1. 19:54
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Semmilyen tapasztalat nem indokolja azt, hogy ítélkezz. Ha annyira tapasztalt lennél, akkor tudnál szelektálni és nem általánosítanál. És ne gondold, hogy az évek hozzák a tapasztalatot, az évek csak számok, te ezeket az éveket elpazaroltad, de felszínes maradtál.
2015. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
tudtam hogy buta,de nem volt köztünk kapcsolat,nem is akartam volna. egyik este kicsit kavartunk ez volt a max,belsőre nagyon ellentétek voltunk
2015. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
Borzasztóan irritálna, szóval nem. De általában akik külsőre tetszenek, ők értelmesek is.
2015. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

19:55-es válaszoló!


Ha semmilyen tapasztalat nem indokolná az ítélkezést [a te szóhasználatodban mégis mi a manó az!?], akkor nyugodtan a kukába lehetne dobni a párkapcsolati tanácsadók véleményét a Pickup artist guruk véleményével együtt. Akkor ennyi erővel azok a férfiak tanácsai is hamisnak bizonyultak volna, akik véleményükkel előre megjósoltak nekem a nők, vagy úgy általában a nők lépéseit. Na ne vicceljünk már. A nőkkel kapcsolatban tonnányi anyag van, aminek segítségével előre meg lehet jósolni bizonyos viselkedésüket különböző helyzetekre. Tehát igenis, létezik olyan tapasztalat, ami alapot nyújt az ítélkezésre, [a te szóhasználatodat idézve] ez pedig komoly megfigyeléseken, statisztikákon alapszik. Arról nem is beszélve, hogy ha valaki szinte minden héten más nő ágyában kel fel hosszú időn keresztül, - melyek közt vannak szakiskolát végzettek, de egyetemisták is - ne mondd már nekem, hogy nem tudja megsaccolni legalább 90%-ban a lányok viselkedését, mikor ugyanarra a dumára ugrott az egész életében 2-es tanuló, meg a diplomás is.


De, igenis általánosítok. Mégis mire alapozod azt, hogy ne tegyem? Arra, hogy vannak kivételek? A te logikáddal az evolúciót is lehetne tagadni, hiszen van olyan adat, ami csak kb 99%-ra biztos. Vagy a szövegkritikánál is kételkedni kellene, ha egy variáns eltér a másik 10 szövegtanútól. Az 1% miatt senki sem fog egy örök érvényű igazságot tagadni. Kivételek mindig vannak, bár a nőknél a párválasztás meggyőződésem szerint ugyanazon alapon működik. Elhiszem, hogy ez nem tetszik neked, de ezzel meg csak azt az örök érvényű igazságot erősíted meg, hogy a nők szeretik magukat különcnek gondolni.


A kérdés alatt mindenesetre továbbra is szeretettel várom a válaszokat. Majd FB-re kiposztolom azoknak a csajoknak, akik ugyanezt mondják, és mégis az ellenkezőjét teszik. ^^

2015. nov. 1. 20:43
 18/21 A kérdező kommentje:

"És ne gondold, hogy az évek hozzák a tapasztalatot, az évek csak számok, te ezeket az éveket elpazaroltad, de felszínes maradtál."


Ezt a hülyeséget te sem gondolhatod komolyan. Tehát valaki évekig aktívan csinál valamit, akkor biztosan nem lesz tapasztalata. Basszus, sírok a nevetéstől. xD

2015. nov. 1. 20:56
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy randiznék/kavarnék vele más, mint hogy összejönnék vele. Randizás csók lenne valószínűleg mert a testi vonzódás meglenne, viszont már a randi első pár percében leszűrném jó eséllyel hogy egy jóképű papucsllatkával állok szembe és nem lenne jövője a dolognak. Nekem nagyon fontos hogy a barátom hasonlóan értelmes legyen mint én.
2015. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem. Volt már olyan, hogy külsőre tetszett volna a srác, de megszólalt, és ömlött a szájából a sötétség... ez nálam teljes illúziórombolás. Mondjuk más kérdés, hogy kifejezetten ideálom nincs, max. zsánerem van, abból meg azért több van, ideális esetben tudok válogatni.
2015. nov. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!